Історія музичного гурту “ZERNO”

Житомирщина – це край талановитих людей, як і вся Україна. Кожна епоха дарувала нашій нації людей, якими ми маємо і повинні пишатися. Приємно, що в цих часових проміжках серед тієї когорти відомих персон нашої держави були й ті, що мали Поліське коріння. Взяти хоча б Лесю Українку чи Сергія Корольова, Святослава Ріхтера чи Віктора Косенка, Ніну Матвієнко чи Валерія Харчишина, Юрія Вернидуба чи Руслана Малиновського, гурт “Древляни” чи “Друга Ріка”. Часи йдуть, змінюються епохи і ХХІ століття подарувало Житомирщині ще один колектив, який безсумнівно можна вважати гордістю нашого Полісся. Мова йде про гурт “ZERNO”, який лише підіймається по крутому схилу слави до вершини визнання. Далі на zhytomyr-trend.

Історія гурту

Ідеологом і засновником гурту став юнак на ім’я Максим Козловець, який започаткував історію колективу у 2015 році. До того, як почати працювати над текстами і піснями Максим мав зовсім інше заняття. 

Наступним етапом створення колективу став пошук однодумців, які мали б бути талановитими музикантами і такі знайшлися. Серед них гітарист Дмитро Гончарук, бас гітарист Віктор Невмержицький і перкусіоніст Сергій Скворцов. Невеличким каменем спіткання була позиція баранщика. За 2 роки колектив був вимушений змінити їх кілька. Після довгих розмірковувань місце ударника забронював за собою Кирило Болдирєв. 

Перші успіхи

Дебютний альбом гурту вийшов у світ через два роки після заснування гурту у 2017 році. “Зламані крила”, “Дівчина” і ще 8 треків увійшли до першого збірника хлопців. Запис хітів відбувався на вінницькій студії звукозапису. Характер пісень у обоймі колективу досить незвичайний. В хітах гурту ви не почуєте танцювальної музики. Натомість ціль текстів і музики проста, віднайти в розумі людини ті точки, які забуті та, які варто інколи згадувати. Логічніше буде сказати, що тексти пісень змушують нас відкрити ті шари своїх емоцій, які лежать глибше інших.

Досягнення і не лише

 

Чималий поштовх до Олімпу надав хлопцям виступ на всесвітньо відомому шоу “Х-Фактор” в Україні. В 2018 році юнаки виконали авторський хіт “Острів”. Здається саме після того колектив став впізнаваним на всю країну. 

Повідомляти, що колектив гастролював і продовжує то робити напевно не потрібно. Концертні тури, колосальні натовпи фанатів, слава і шана від, як мінімум населення Житомирщини, все це мається у повному обсязі. 

За короткий термін свого існування гурт зробив найбільше не для себе в 2022 році. Того року всі все робили не для себе, а для матінки України. 

Волонтерство і допомога державі насамперед. “ZERNO” 13 травня на четвертий місяць війни проти російського агресора дали онлайн концерт із бомбосховища. Всі зібрані кошти були відправлені на потреби Батьківщини і її захисників на фронті. 

Варто відзначити, що хлопці неймовірно влучили з назвою гурту. Для нашої держави тема зерна всі покоління була важливою. Є відчуття, що немовля це слово вимовляє після слів “мама” і “тато”. Що вже казати про рік 2022, коли слово “зерно” не сходило зі шпальт газет влітку. Сподіваємося всі пам’ятають про історію з вивезенням цієї культури до інших країн.

З 2015 року хлопці вже пройшли чималий шлях, але це тільки старт довгого і тернистого шляху.

Так, до таких метрів, як “Beatles”, “Queen”, “Друга Ріка”, “Океан Ельзи” ще варто трішки пройти, але впевнені на 100 відсотків, що ці хлопці витиснуть максимум зі свого потенціалу аби досягти своєї мети. 

Хлопці нерідко дають сольні концерти в клубах міста Житомир і нашого краю і приміщення завжди тріщать по швах. Тож бажаємо нашим землякам, що б так само в найближчому майбутньому тріщали стадіони і концертні зали не лише нашої держави. 

Comments

.,.,.,.