Креативний стартап «PaperCraft Models»

Незвичні ідеї, креатив та сміливість створити нестандартну компанію, яка з часом почне успішно функціонувати — звучить чудово, чи не так? Насправді, все це можливо в особливій атмосфері, в колі однодумців. В «Startup Camp YEP!_ZSTU» створено чимало цікавих стартапів, «PaperCraft Models» є одним з них. Житомир Тренд розповість більше про нього та поділиться захоплюючим процесом створення подібних ініціатив.

«PaperCraft» — що це?

Тим користувачам, яких цікавить декор, точно сподобається даний стартап. Мова йде про паперові низько полігональні моделі. Це один з креативних варіантів подарунку для близьких чи знайомих. До переваг вибору житомирські розробники додають безпечність та екологічність створених продуктів.

Оформлення святкових заходів завжди викликає масу запитань. Обираючи моделі «PaperCraft», більше такої проблеми просто не виникне. Оформлення інтер’єру, фотозони, вибір подарунків для гостей — все це може бути особливим та нестандартним, небанальним. На таких заходах хочеться запам’ятатися та виділитися, даний стартап дозволяє це зробити.

Ще одна цікава можливість — замовлення набору з конструктором задля складення власноруч обраної вами паперової фігури. Як дорослі,  так і діти будуть в захваті від подібного дозвілля.

Це набір від житомирських розробників, який має клієнтів, їх база з часом лише поповнюється новими користувачами.

Yep! Demo Day 6

Це Всеукраїнський стартап-конкурс, в фінал якого вийшло два стартапи: «PaperCraft» та «Tap&Take». Це дві команди від «Житомирської політехніки». В цілому змагання було запеклим, як і весь шлях від початку до довгоочікуваного фіналу. Стартапи з всієї території України в 2019 році проходили тримісячне навчання, а після цього і відбір в Харкові або Києві. В столиці вищеперераховані команди з Житомира зайняли перші місця, поповнивши тим самим склад кращих 11 команд країни.

Доречно в даному контексті розібратися, чому стартапи з Житомира стали краще та порівняти їх.

«PaperCraft Models»

Це ініціатива зі створення низько полігональних (low poly) паперових моделей. В Центрі Розвитку Професійної Кар’єри навчального закладу (аудиторія 109) всі бажаючі могли наглядно побачити демонстраційну модель собаки. Команда розробників складалася з Олександра Шевчука та ментора Дениса Любченка. Відомо, що ментор проєкту до того ж CEO «BeeWorker Team» та координатор стартап-клубу.

«Tap&Take»

Це абонементи на чашки кави. Команда розробників потурбувалася про створення сервісу, завдяки якому можна придбати чашку кави в улюбленій кав’ярні, отримуючи при цьому знижку в 40% на наступну куплену чашку ароматного напою. Команда складалася з Костянтина Огієнка, Анастасії Оринської та Кирила Демченка. Ментором проєкту став Владислав Гриценко. Саме даний стартап в результаті переміг в Києві.

Як досягти результату?

Іноді ідея так і залишається ідеєю без майбутнього. Житомирські студенти ідуть далі. Вони навчаються та під пильним наглядом менторів готуються презентувати власний проєкт, продумуючи абсолютно все до дрібниць. Міжнародна мережа «YEP» підтримує амбіційних та ініціативних студентів, поширюючи серед студентів ідею підприємництва. Молодь, таким чином, отримує необхідні знання та навички, застосовуючи їх в власному сталому бізнесі.

Більшість стартапів створює молодь, студенти. Саме тому в «Житомирській Політехніці» ініціювали створення стартап-клубу. Це дає результати, житомирські студенти не бояться випробовувати свої сили, пропонувати щось креативне та незвичне, на перший погляд. Бізнес-інкубатор надає знання щодо стартап-індустрії, підштовхуючи та розкриваючи студентів створювати і презентувати власні ідеї.

Comments

.,.,.,.