Kishe з Житомира

Переглядаючи кліпи на музичних каналах України, або ж слухаючи пісні по радіо, чи здогадувався хтось, що серед всієї тієї когорти акул шоу-бізнесу ми спостерігаємо людину, яка свого часу народилася в нашому рідному місті і свої перші кроки зробила саме на Батьківщині Сергія Корольова. Одним із таких є Андрій Свирський більш відомий меломанам, як “Kishe”. Виявляється цей харизматичний артист народився в Житомирі і про його шлях далі. Далі на zhytomyr-trend.

Народження і юність

Життя відомого українського співака розпочалося у місті Житомирі минулого століття 7 вересня 1976 року. Дитячий садок, школа і юні роки пройшли у рідному місті. Матір Андрія теж була творчою особистістю і працювала 11 років у місцевому ляльковому театрі. 

Після школи відправився здобувати перші знання у сфері культури і навчався в училищі культури на відділенні хореографії. Вийшло так, що танцями займався Андрій до 27 років, а надалі творча стежина змінила свій напрямок в іншу сторону.

Старт славетного шляху

Хоча й танцями займався до 2003 року, та офіційно вокалом Андрій почав займатися у 2002 році. Щоправда, першим місцем роботи майбутнього співака і шоумена стала парфумерна компанія “Charriol”, де наш земляк працював директором по комунікаціях. На даній посаді перебував 2 роки після чого життя почало бити творчим ключем.

З 2005 по 2006 роки встиг записати пісні і випустити свій перший дебютний альбом “Течія”. 

Наш земляк настільки харизматичний, що зовнішні дані Андрія підштовхнули продюсерів каналу “М1” запросити співака на роль ведучого в шоу “Ікра”.  З даною роллю наш земляк вдало давав ради з 2006 до 2012 року. 

Особливою популярністю користувався хіт Андрія “Титри”, який був у ротації на багатьох відомих музичних каналах і радіостанціях України.

Як і більшість зірок естради Андрій всілякими методами намагався підтримувати той вогонь слави, який необхідний всім зіркам. 

Так наш земляк встиг навіть зіграти у серіалі “Повернення Мухтара” та стати учасником багатьох шоу на телебаченні серед яких такі відомі програми, як: “Народна зірка” (“Україна”) в березні 2010 року і “Міняю жінку” (“1+1”). 

Що ж стосується творчих дуетів, на цій ниві Андрій пишається записаною піснею “На межі” разом з відомою співачкою Поліною Гріффітс у 2009 році. 

2020 рік став окремою сторінкою у житті нашого співака, адже того року Андрій став переможцем у номінації “Відкриття року” на щорічній премії від інтернет-порталу “Top hit” у щорічній премії “Top Hit Music Awards”, де глядачі голосують за тих, хто їм подобається із співаків на телебаченні і радіо. За який саме хіт Андрій отримав перемогу достеменно невідомо.

Інша сторона 

ЗМІ завжди полюють за новинами із особистого життя відомих селебріті. Андрій, як зірка шоу-бізнесу не є виключенням, та особливо щедро не радує жовту пресу новинами з власного життя. 

Одружився Андрій у 1996 році і є зразковим сім’янином. З дружиною Оксаною привели у цей світ двох дівчат. 

Цікавий факт, що імена для донечок Андрій та Оксана складають з імені улюбленої співачки нашого земляка Софі Еліс Бекстор. Не важко здогадатися, що красунь звати Софі та Еліс. Добре, що Андрій не шаленіє від Віктора Павліка, а то з іменами дівчат були б проблеми.

Зазначимо ще один цікавий факт з життя родини Андрія. Після появи донечок на світ подружжя зберегло пуповинну кров зі стовбуровими клітинами Еліс та Софі. 

Такий він Андрій Свірський, наш земляк, співак з характерним голосом тенора, продюсер, сім’янин і просто звичайний український чоловік. Нерідко приїздить в рідне місто, адже тут у нього залишилося чимало родичів, які його завжди чекають додому. Чи повернеться Андрій додому остаточно, покаже час, а поки лише насолоджуємося творчістю нашого земляка Андрія Kishe. 

Comments

.,.,.,.