Трагедія в родині учасника “Голос Країни” з Житомирщини

Ще не так давно у 2021 році вся Україна спостерігала з екранів телевізорів, як в одинадцятому сезоні телепроекту на каналі “1+1” наш земляк з Житомирщини, а саме з Коростеня, Богдан Муха яскраво запалив свою зірку на сцені шоу “Голос країни”. Сам Богдан знав, що його виступ дивитиметься вся країна і його рідний Коростень зокрема. Та того ж року артист вже недорахувався трьох найдорожчих телеглядачів біля екранів і, що найголовніше в своєму житті, але про все по черзі. Далі на zhytomyr-trend.

Богдан Муха на “Голосі Країни”

В історії нашого телебачення не так багато проектів, які можна вважати епохальними і легендарними. Перше, що спадає на думку “Караоке на майдані”. “Голос країни” безсумнівно можна віднести до переліку того продукту, який увійде до класики телебачення.  

На момент виходу передачі 28-річний житель Коростеня виконанням пісні “Show must go on” гурту “Queen” змусив всіх чотирьох тренерів повернути свої крісла і Богдан обрав для себе тренером зовні схожого на себе Олега Винника. Відзначимо, що того сезону, крім відомого “серцеїда”, тренерами проекту були Надя Дорофєєва, Тіна Кароль і Monatik.  

Богдану вдалося пробитися до прямих ефірів і досягти неабияких успіхів в тогорічному проекті і зупинитися за крок до тріумфу, проте найбільшу свою моральну звитягу все ж коростенець здобув. Слава, шана і любов слухачів та фанатів, яких стало більш ніж вдосталь і не лише на Житомирщині. Як буває нерідко в житті людини, за смугою світлою йде чорна і на жаль та ж доля спіткала Богдана вже того ж року.

Трагедія

Забігаючи наперед, хочеться, щоб ця історія стала для читача і тих, хто її почує з вуст інших людей, уроком. Шкода, що такі уроки припідносить доля і, якщо нехтувати правилами безпеки, фінал може стати аналогічним. 

Початок 2021 року для Богдана став, м’яко кажучи, етапом злету в кар’єрі, але його друга частина завдала співаку підступного і болючого удару. 

Як стверджують більшість джерел та інтернет-ресурсів трагедія в родині Богдана трапилася в місті Коростень на Житомирщині. На Батьківщині співака залишилося чимало рідних і одного фатального дня матір, бабусю і тітку приятель пригостив лісовими грибами, які, судячи з усього сам і назбирав. Як виявилося згодом, серед “гостинців” була бліда поганка, яка призвела погіршення стану вищезгаданих родичів Богдана. 

Осіннього ранку співак дізнався, що матері стало зле й вже незабаром сталося найстрашніше і артист поїхав на Батьківщину організовувати поховання найріднішої жінки. Повернувшись до Коростеня, Богдан вирішив сповістити про біду бабусю і тітку, але двері йому вони не відчинили і співак вирішив викликати рятувальників, які й допомогли йому дістатися приміщення домівки, в якому Богдан знайшов ще дві небіжчиці.  

Медична експертиза стверджує, що причиною смерті стала саме інтоксикація грибами, але й ніхто не скасовував можливий варіант отруєння оковитою, пляшку з під якої було знайдено в одній із домівок. 

Що ж стосується горе-мецената, який пригостив жінок грибами, то він зник і про подальшу його долю жодні джерела не повідомляють, але фінал історії, то вже аж ніяк не змінить. 

Згодом Богдан виклав болісний допис в своєму Інстаграмі, де звернувся до покійної матері, та це хіба що дозволило “зализати рани”, а матір з труни це вже не підніме. 

Мільйони людських життів забрали лісові гриби, які зовні схожі на не отруйні і наступного разу застерігаємо всіх від недбалих дій при пошуках цього делікатесу. Якщо в цьому питанні ви не остаточно розбираєтеся, ліпше не збирати їх по принципу “а раптом пронесе”. Що вже казати про те, якщо вас хтось пригостив такими “гостинцями”. Ліпше тисячу разів замислитися: “А чи варто ризикувати миттєвою насолодою, заради вічного перебування в домовині і швидкої зустрічі з апостолом Петром?” 

Comments

.,.,.,.