Список фестивалів травня 2019

Варто ознайомитися з добіркою яскравих фестивалів в травні. Детальніше розповість Житомир Тренд.

Фестиваль пива у Львові

У Львові пройде фестиваль пива з 08.05 по 12.05. 2019. Це свято познайомить гостей міста з культурою пивоваріння, котра має багату історію. Відомо, що з 15 століття у Львові почали варити пиво, з 1533 року указом польського короля було дозволено займатися благородною справою під назвою «пивоваріння».

Легендарний смак, відмінна якість львівського пива манить кожного року на фестиваль не лише жителів міста, але й туристів. Супроводжує свято народна музика, танці та ігри. На фоні веселощів проходять дегустації різних сортів пива.

Свято кави «Кам’янецька турка»

З 10.05 по 11.05.2019 року в Кам’янець-Подільському будуть збиратися любителі кави. Саме в цьому місті вперше з’явився традиційний кавовий напій, у 1672 році була відкрита перша кав’ярня.

Святкування проходитиме на центральній площі Старого міста – на Польському ринку. Таланти продемонструють музиканти та співаки, поети та славетні танцюристи міста. Туристів та жителів міста чекатиме гігантська турка – рекордсмен, в котрій зварять 200 л запашної кави.

Фестиваль повітроплавання

Ще одна подія, котра відбудеться в Кам’янець-Подільську – це проведення фестивалю «Назустріч Сонцю». Це традиційне свято 17.05 – 19.05 повітряних куль, котре проходитиме у другій половині травня під час Дня міста.

Польоти здійснюють над середньовічним містом, захоплює подих від його краси, особливо з висоти. О 5.30 проводитимуть ранкові польоти, вечірні заходи – о 18.00. Завершиться святкування 18 травня Нічним Стартом повітряних куль.

Міжнародна акція «Ніч музеїв»

Ця акція поширюється на територію всієї України, її мета полягає в тому, що варто показати ресурси, можливості та весь потенціал сучасних музеїв. Акція направлена на залучення до дійства молоді. Вперше така акція була проведена у 1997 році, у Берліні. На сьогодні більшість країн Європи долучилися до акції. Складнощі полягають в організації нічної охорони музеїв, залучення позаурочної роботи працівників.

Фестиваль «Срібний Татош»

В Чинадійово, Закарпатської області 24.05 – 26.05 відбудеться фестиваль середньовічної культури. Дійство відбуватиметься неподалік Мукачева – в Чинадієвському замку «Сент Міклош».

Відвідувачі зможуть побачити видовищні середньовічні бугурти, точно вразять поєдинки на мечах, алебардах. Супроводжуватиме дійство автентична музика та смачні страви з дотриманням старовинних технологій. Ввечері жителів міста та гостей чекає приємний сюрприз – фаєр-шоу.

Останній місяць весни принесе масу цікавих подій та яскравих вражень!

Comments

.,.,.,.