ТОП-5 подій осені в театрах Києва

Культурне життя столиці настільки різноманітне, що іноді буває важко визначитись з заходами, котрі хочеться відвідати. У вирішенні даного питання нам допоміг один із найзручніших сервісів країни TicketsBox. Цей квитковий оператор знає все про театральне життя міста та пропонує найактуальнішу афішу, з якою можна познайомитись, перейшовши за тегом Афіша театрів Києва.

Балет від Kyiv Modern Ballet

театр

 

Тут було важко визначитись та обрати один виступ. КМАТОБ для дітей та юнацтва пропонує публіці зразу три виступи цього геніального танцювального колективу осені:

  • Вечір одноактного балету Раду Поклітару відбудеться 21 вересня. В рамках цієї події заплановано дві балетні вистави: «Блеро» та «Дощ». «Болеро» – балетна партія, котра набула у виконанні Kyiv Modern Ballet абсолютно нове трактування, більш непередбачувану та сміливу. Зявилось більше протиріч в дусі нашого часу. «Дощ» у вигляді хореографічної сюіти розповідає філософську розповідь про те, як люди об’єднуються простором та одним часом. В спектаклі вдало поєднується музика Йоганна Себастьяна Баха та звуки етнічної музики, начебто голоси людей на різних мовах.
  • «Кармен» TV на музику Ж. Бізе балет на 2 серії відбудеться 3 жовтня. Це перший спектакль модерн-балеті. Все через популярність європейської міфологеми. Безсмертна опера буде представлена колективом в формі балету на дві серії – «TV». П’єса принесла багато нагород колективу.
  • Вистава «Палата №6» та UNDERGROUND відбудеться 16 жовтня. «Палата №6» – вистава, що розповідає про непорозуміння. Все незвичайне люди сприймають відхиленням від норми. Ця вистава театру найінтимніша та дуже актуальна в наш час. Постановка викликає особливі емоції в глядачів, котрі можна порівняти з тими, що виникають після перегляду кращих драматичних вистав. UNDERGROUND ще один одноактний балет, що здивує публіку в цей день. Він розповість історію про людей, які загнані в підземелля Underground війною. Танцюристи передадуть всю амплітуду емоцій, котрі відчувають люди, що знаходять разом – від любові та радості до відчаю й ненависті.

Дитяча вистава Ляльки #LOLSHOW

театр

 

Центр Довженко підготував сюрприз для найменших глядачів – сімейне музичне шоу за участю улюблених ляльок LOL. Ця прем’єра вперше відбудеться у Україні 24 листопада. Маленька публіка зможе спостерігати оригінальні танцювальні номери, інтерактивне шоу, що сподобається навіть дорослим та, звичайно ж – неймовірні декорації й ексклюзивні костюми. Вистава має пізнавальний сюжет – діти дізнаються про сміливість, чесність та справедливість. Батьки разом з дітьми згадають про чарівну країну дитинства. Поспішіть купити квиток на такий популярну виставу для свої дітей, для них він стане кращим подарунком. Переходь за тегом Центр Довженко та купуй квитки в онлайн режимі.

 «Пурпурові сни Аліси»

театр

 

Зануртесь в містику імерсійного шоу 13 вересня в Freedom Hall в Києві. Це ще одна подія, котору заборонено пропустити всім тим, хто любить якісне театральне мистецтво. Вистава створена по мотивам казки Льюїса Керола. Тут не буде меж між акторами та глядачами в залі, концертна локація перетвориться в країну чудес, де кожен стане мандрівником. Стань частиною дитинства разом з квитками від TicketsBox.

Секрет сучасного імерсійного шоу в тому, що між публікою та глядачами не буде меж, все буде відбуватись в реальному часі саме з вами. Не буде меж між правдою та домислом, буде шалено та захоплююче – тільки чудеса й більше нічого.

«Якого біса»

театр

 

18 жовтня в Театрі ім. І. Франка відбудеться вистава за участю Ади Роговцевої та письменника Віктора Шендеровича. Ніхто із нас не застрахований від помилок – гріхи змінюють життя, а дрібні помилки ні на що не впливають. Вистава розповість глядачу про вічні проблеми боротьби добра зі злом, про те, що за мрію потрібно заплатити певну ціну. Постановка достатньо легка та сатирична, вона вже підкорила серця глядачів Англії, України та Ізраїлю.

Театр Тіней TEULIS

театр

Хочете чогось незвичайного? Відвідайте нове шоу театру тіней Teulis «Твоя тінь». 20 жовтня в Національній музичній академії України ім.. Чайковського театр втілить всі свої фантазії в життя, використовуючи тіні людського тіла. Захоплююче дійство хореографії занурить публіку в чарівний світ, котрий підкорить ваше серце.

На сайті TicketsBox є ще багато подій, котрі варті вашої уваги. Разом з цим квитковим оператором ви зможете купувати електронні квитки на будь-які культурні та спортивні події Києва та інших міст України. Так ви зекономите час й гроші. TicketsBox – найпростіший та найнадійніший сервіс по покупці квитків, з ним зручно планувати своє дозвілля.

Comments

.,.,.,.