Для чого потрібні сходові марші?

Сходовий марш – важливий елемент при облаштуванні сходів в житловому будинку, робочому офісі чи будь-якому іншому приміщенні. Сходові марші – добре знайома річ для сучасних будівельників. Вони являють собою похилий елемент сходового матеріалу: це похила складова частина сходів, що складається з кількох рядів спеціальних щаблів. Щаблі кріпляться до несучих балок.  

Такі сходові марші є різновидом залізобетонних виробів, головне призначення для яких – створення сходів. Сходові марші є дуже стійким та міцним матеріалом, тому саме за допомогою цього елемента досягається більша надійність та безпечність, а також зручність користування сходами.  

Сходові марші витримують досить високе навантаження, тому їх сміливо використовують при будівництві приміщень, де одночасно може перебувати велика кількість людей. Спеціалісти, до слова, відмічають особливу стійкість сходових маршів: кажуть, що навіть високий рівень сейсмічності – не завада для будівництва сходів з застосуванням цього матеріалу. Навіть складні кліматичні умови не стануть перешкодою при будівництві.  

Замовити можна сходові марші на сайті ukfreewell.com.ua/ua/zbs/shodovi-marshi.html. Тут представлені різні види сходових маршів. Варто зауважити, що сходові марші мають обов’язково відповідати технічним нормам, тому обирати їх потрібно, врахувавши особливості вашої будівлі, характеристики сходових маршів тощо.  

Найпопулярніші сходові марші на українському будівельному ринку 

сходові марші

Найвідоміший виробник сходових маршів в Україні – сходові марші від “КОНКРЕЙТ ГРУП”, які виготовляють стійкі залізобетонні марші, відомі завдяки особливій міцності. Сьогодні виробник “КОНКРЕЙТ ГРУП” створює сходові марші: 

  • Зносостійкі, які витримують величезне навантаження; 
  • Тривалі в експлуатації: такі залізобетонні вироби можуть служити десятки років і не піддаватися пошкодженням; 
  • Безшумні під час експлуатації: під час користування сходовими маршами вони не видають жодних неприємних звуків, тому вони не будуть надокучати і створювати зайвий шум в приміщенні; 
  • Доступні у встановленні: встановити сходові марші можна в будь-який етап будівництва і від цього не залежить довговічність роботи чи стійкість конструкції.  

Такі сходові марші гарантовано служитимуть довго і стануть хорошим надбанням для вашого дому чи офісу. Головне – обрати якісні матеріали і надати перевагу відомому виробнику.  

Де можна замовити сходові марші? 

Найпростіший варіант замовлення сходових маршів – це знайти необхідні матеріали в пошуковиках, натрапивши на авторитетний інтернет-магазин залізобетонних виробів. Сходові марші у широкому асортименті представлені в інтернет-магазині ukfreewell – відомому будівельному магазині, який налагодив потужну співпрацю з провідними виробниками будівельних матеріалів в Україні.  

Сходові марші на ukfreewell підбираються без жодних проблем. На сайті працюють спеціалісти, готові надати вам якісну і максимально вичерпну консультацію щодо вашої купівлі. До слова, сам сайт досить простий у користуванні: тут можна дізнатися абсолютно всі характеристики різних видів сходових маршів. Наприклад: 

  • Параметри сходових маршів; 
  • Масу сходових маршів; 
  • Вартість сходових маршів тощо. 

Обираючи сходові марші на сайті, запитайте в спеціаліста щодо наявності “додаткових” матеріалів в складі залізобетонного виробу. Справа в тому, що переважно до таких виробів входить також арматура, дріт, сітка тощо.  

Також пам’ятайте, що обирати будівельні матеріали краще завчасу: перед тим, як отримати своє замовлення, необхідно залишити заявку на виготовлення залізобетонних виробів. Тому, щоб потім не чекати на замовлення довго, краще попередньо поцікавитися всією необхідною інформацією. 

Comments

.,.,.,.