Для житомирських поціновувачів кіно: ТОП-5 фільмів липня

Після карантинних обмежень прийшов час кінотеатрам знову відкривати свої зали для житомирян та гостей міста. Ми пропонуємо ознайомитись з найкращими кінофільмами, які ви можете подивитись у липні у житомирських кінотеатрах.

Далі розкаже “Житомир Тренд”

“Вперед”

Це повнометражний анімаційний фільм для перегляду всією родиною. Події у ньому розгортаються у світі, в якому колись була магія. В старі часи тут все було казкове та дивне. Зараз тут всі істоти, які раніше були магічними, живуть звичайним життям. Лише два брати-ельфи, вважають таке життя нудним, саме тому вони відправляють подорожувати у пошуках магії. Якщо вони це зроблять, то їх світ знову стане чарівним. Ця історія по-справжньому добра та чарівна і підійде для перегляду всім глядачам. 

!11

“Втеча з Преторії” 

1979 рік. У Південно-Африканській Республіці дотримуються офіційної політики расової дискримінації та пресингу місцевого населення. Хто виступає проти позиції влади, несе покарання як політичний злочинець. Двох активістів Тома Дженкіна та Стівена Лі звинуватили у розповсюдженні агітації, за що вони потрапляють до тюрми. В’язниця до якої вони потрапили, Центральна Преторія, має дуже серйозну охорону. Але хлопці впевнені, що вони праві і не хочуть там залишитися. Вони разом з іншими в’язнями запланували втекти звідти. Чи зможуть персонажі Деніела Редкліффа та Даніеля Веббера втекти з в’язниці? Це можна побачити у цій стрічці режисера Френсіса Аннана, яка, до речі, побудована на реальних подіях. 

“Вбивства за листівками” 

У колишнього американського детектива Джейкоба Кенона вбили доньку з її чоловіком. Він займається розслідуванням цієї справи, в ході якого з’ясовує, що це серія злочинів і вбиті сімейні пари були знайдені ще у кількох європейських містах. Детектив виявив, що на місцях вбивств злочинець залишає листівки з рядками Шекспіра та інформує про майбутній злочин. Хто цей загадковий вбивця і чи зможуть правоохоронці його знешкодити?

“Пригоди Піноккіо”

Історію про дерев’яного хлопчика Піноккіо відома у всьому світі. Написав цю казку Карло Коллоді. Одного разу талановитий, але бідний майстер Карло вирішив зробити дерев’яну ляльку, але він не очікував, що вона оживе. Таким чином Карло стає татом Піноккіо. Фільм переносить глядачів в світ чудес та дивовижних пригод, де дерев’яні ляльки можуть стати справжніми людьми, головне, щоб у них було чисте та чесне, нехай і лялькове, серце. 

“Черкаси” 

Військову драму “Черкаси” знімали на основі реальних подій, які відбувались у 2014 році в Україні. Михайло і Лев – це звичайні хлопці з українського села, які проходять службу на військовому кораблі ВМС України, що знаходилось на момент подій на озері Донузлав. Під час окупації Криму, корабели хоче повернутись в порт, але він вже захоплений. “Черкаси” разом з іншими українськими корабля заблокований в озері. Один за одним здаються екіпажі кораблів, але “Черкаси” не здаються, а продовжують боротьбу під українським прапором. 

2222

 

Comments

.,.,.,.