«З милим рай і у Житомирі»: як знімальна група проекту «Холостячка» побувала в нашому місті

23 жовтня 2020 року стартувало на телеканалі СТБ найромантичніше реаліті країни. Ще весною Україна почула про те, що почнуться зйомки і з нетерпінням чекала старту. Кожної п’ятниці українці занурюються у світ незабутніх вражень, спостерігають за тим, як чоловіки організовують побачення та дивують, завойовують серце та прихильність головної героїні.

Цього разу (випуск 11 грудня 2020 р.) трійка головних героїв, котрі найбільше до вподоби Ксенії Мішиній, знайомлять її зі своїми батьками, запрошуючи до свого рідного міста. Один з учасників – Андрій Рибак – житомирянин, запросив Ксенію в рідне місто. Як це було, деталями зйомки поділиться Житомир Тренд.

Головна героїня та проект

Ксенія Мішина є неймовірно талановитою та привабливою жінкою. Для неї характерні такі якості, як цілеспрямованість, артистичність. В реаліті-шоу «Холостячка» вона відмовилася від прописаного сценарію та затвердженої ролі, під час зйомок вона прожила життя без всього цього. Були почуття та переживання, зародилось справжнє кохання.

Високі рейтинги реаліті є підтвердженням того, що все щиро, по-справжньому, тому за цим цікаво спостерігати всій країні.

Варто нагадати, що телевізійний проєкт «Холостячка» є адаптацією відомого, незвичайно успішного формату «The Bachelorette» компанії Warner Bros. Холостячка вручає бутоньєрки тим чоловікам, котрі найбільше вразили, сподобалися, з якими починаються стосунки.

Житомир

Особливості зйомок

14 вересня 2020 року проходили у Житомирі зйомки романтичного шоу «Холостячка». Близько 16 години на головній вулиці місті – на Михайлівській, працювала масштабна знімальна група телеканалу СТБ. Спостерігали за всім цим дійством прихильники Ксенії Мішиної та прості містяни, котрі не розуміли, що відбувається.

Українську акторку театру та кіно запросив в рідне місто Андрій Рибак.

Враження головної героїні

Ксенію Мішину зустріла привітна вулиця Михайлівська. Прогулюючись, до неї почали по черзі приходити чоловіки, даруючи по три троянди. Далі Андрій Рибак підготував плакати, прикріплені до дерев, на яких присутніми були смішні, позитивні дописи. Одне з них – «з милим рай в Житомирі» – по-особливому підняло настрій головній героїні.

На вулиці Михайлівській Ксенії співав вуличний музикант пісню, присвячену саме їй, на асфальті зірковий містянин намалював серця з їхніми іменами. Трохи далі Ксенію зустрів танцювальний гурт, котрий круто рухався. Відпрацьовані рухи танцюристів створювали особливу атмосферу.

Вже біля Житомирської міської ради головну героїню зустрів Андрій Рибак. Ксенія Мішина вперше була в Житомирі, тому герой зробив все, щоб не тільки їх побачення пройшло добре, але й залишилося гарне враження про місто.

Житомир

Реакція містян

Житомиряни в соціальних мережах ділилися фото з Ксенією Мішиною. Вона прогулювалася Михайлівською, пила каву в одній з місцевих кав’ярень «Хочу з’їсти». Містяни не розуміли, що привело відому акторку, переможницю танцювального шоу «Танці з зірками» в Житомир. 11 грудня все стало на свої місця. Адже саме в нашому місті проживає сім’я одного з прихильників, чоловіка, котрий бореться за серце головної героїні.

Comments