Поради щодо вибору фарби для фасаду будинку

Займаючись ремонтом, або реставрацією будинку, постає питання вибору фасадної фарби. Щоб не загубитися у всьому розмаїтті кольорів, виробників, видів, потрібно звертати увагу на цілий ряд критеріїв. Таким чином, фарби для фасадних робіт, будуть дійсно виконувати функцію не тільки прикраси, але і захисту будівлі.

Критерії вибору

  1. Різновиди фарб, їх стійкість до вологи і ультрафіолету, до температурних перепадів, до агресивних хімічних речовин.
  2. Вибирайте ідеальні пари основа-фарба. Найчастіше виробники вже вказують дану інформацію, акцентуючи увагу користувача на те, для якого типу поверхні призначений матеріал.
  3. Властивості фарби для фасаду. Одним з основних вимог є водонепроникність, паронепроникність, стійкість до стирання, стійкість до грибка.
  4. Враховуйте витрати фарби і час її висихання.

Фарби для фасаду: різновиди

За типом розчинника їх поділяють на водорозчинні та на органічних розчинниках.

  1. Екологічними вважаються водорозчинні фарби, адже в них використовується саме вода, а не токсична органіка.
  2. Фарби на органічних розчинниках утворюють якусь атмосферну плівку, але відрізняються невеликою токсичністю, пожежонебезпекою.

За типом сполучної речовини, фарби діляться на синтетичних смолах і на основі мінеральних речовин. Важливою є кількість сполучних речовин, адже від цього показника залежить їх якість.

1

Підбір відповідного кольору

Візуальна складова також має величезне значення. Щоб досягти бажаного ефекту, варто:

  • планувати окремі елементи, поступово поєднуючи їх в єдину картину. Визначьтеся з холодною, або прохолодною палітрою, продумайте колір зовнішніх елементів. Йдеться про вікна, якісне освітлення, кладку;
  • архітектурний стиль будинку;
  • дизайнери радять використовувати кілька кольорів на фасаді будинку, що робить візуально будинок більш цікавим. Спочатку слід вибрати основний колір, після чого розбавляти його іншими відтінками, наприклад.

Де замовити фарби для фасадних робіт

Величезний вибір фарб представлений в інтернет-магазині «Proflider». Каталог багатий, а завдяки присутності фільтрів, житомирянам буде набагато простіше підібрати виріб, виходячи з ціни, бренду, фасування. Все дійсно просто.

Ваш будинок – це свого роду велике полотно, для якого потрібно підібрати правильні кольору і розфарбувати. З огляду на основні поради, обрана фарба не тільки візуально прикрасить ваш фасад, але і стане свого роду захистом.

1

Comments

.,.,.,.