Звернись до себе: які питання потрібно задати при пошуку роботи?

Пошуки роботи починаються з розмови з самим собою. В першу чергу варто самостійно визначитися з основними моментами щодо майбутнього робочого місця.

Що я хочу отримувати від роботи?

В першу чергу уявіть свою посаду мрії. Скільки ви працюєте за часом, як виглядає ваше робоче місце і де воно знаходиться? Зазвичай робота в Житомирі – це різноманітність пропозицій в різних категоріях: від сфери продажів до енергетики, від салонів краси до будівництва. Так що підібрати вакансію не складе труднощів.

Тут же правильно визначитися з бажаною заробітною платою. Тобто з’ясуйте, скільки вам буде вистачати для звичайного життя, а скільки потрібно для фінансового комфорту. Також бажано відразу визначитися, чи хочете ви отримувати «плюшки» від компанії у вигляді безкоштовних занять йогою, наприклад, і веселих тімбілдінгів? Тоді варто включити в чинники пошуку ще й колектив.

Чи можу я зараз змінити свій уклад?

Найчастіше пошук роботи – це зміна всіх обставин. Якщо ви вже працевлаштовані, то вибір дається складніше. Тоді додатково ще потрібно подумати про:

  • можливості, які будуть, якщо нічого не змінювати;
  • можливості в перспективі на новому місці;
  • чи виникне бажання повернутися в майбутньому.

В цілому ці ж питання потрібно задати собі і в разі, якщо ви шукаєте перше місце роботи. Деяким людям потрібно заздалегідь налаштовувати себе на зміни.

Чи допоможе ця робота розвиватися?

Оскільки в сучасному світі всі прагнуть до розвитку і поліпшенню свого блага, не варто відкидати думку про кар’єрний ріст. Адже при правильній розстановці пріоритетів можна отримувати підвищення. Наприклад, з клінінгового персоналу можна стати клінінг-менеджером, а з продавця-консультанта дорости до адміністратора.

Так що заздалегідь продумуйте, який варіант в майбутньому буде більш зручним і корисним, якщо зараз почати розвиток в цій галузі. Переглянути перспективні варіанти можна на OLX Робота, де постійно оновлюються пропозиції.

Comments