Гаманці з захистом

 

Гаманці з захистом від зчитування карт допомагають приховати персональні дані під час сканування. Це важливо в багатолюдних місцях, адже є багато шахраїв, що створюють кредитки клони здатні зчитувати інформацію навіть на відстані. Результат – крадіжка грошей.

Особливості захищених гаманців

Гаманці з захистом від зчитування бувають різного типу. Є загальна характеристика – використання матеріалів, які можуть поглинати / відображати радіохвилі, незалежно від їх частоти. Для цього в підкладку впроваджується металевий елемент – нитки, фольга, пластилін. Вони екранують джерела радіосигналу. В цей захищений металевий «кишеню» поміщається банківська карта, клонувати дані з неї не вийде.

Переваги фірмових RFIDбумажніков:

  • повний захист банківського рахунку та особистих даних від зчитування при оплаті покупок в багатолюдних місцях;
  • функціональність аксесуара – поміщається все, що потрібно;
  • зручність вилучення документів з відділень;
  • міцність виробу – воно прослужить довго.

Важливий плюс – доступна ціна, купити таку кожгалантерею може дозволити собі кожен.

Чому варто придбати гаманці з RFID захистом у нас

Інтернет-магазин брендових сумок і рюкзаків пропонує купити гаманець з RFID забезпечує абсолютний захист фінансової інформації. Підібрати можна за розміром, матеріалом, кольором, стилем. Для оформлення замовлення не буде потрібно реєструватися на сайті. Надається кваліфікована консультація, доставка в будь-який регіон України, забрати товари можна в магазині.

 

Comments

.,.,.,.