Популярні види люстр: яку вибрати

Оформляючи свій інтер’єр, створюючи свій особистий простір, складно уникнути запитання про вибір люстри. Є сучасні варіанти – смарт люстри, або ж інші вироби, які відрізняються рядом технічних особливостей. Ознайомившись з можливими варіантами і їх родзинками, житомиряни зможуть зробити правильний вибір.

Типи люстр

 1. Найчастіше користувачі вибирають дерев’яні люстри, які підходять під більшу частину інтер’єрів. Це і мінімалізм, кантрі і класика, флористика, східний стиль. Варіантів дійсно багато. Більшість користувачів хвилюються, чи можна дані вироби застосовувати в дитячих кімнатах, наприклад, через питання пожежної безпеки. Варто додати, що люстри Брілле абсолютно безпечні, адже світильники відрізняються відповідною сертифікацією. Для обробки таких люстр виробники спеціально використовують просочення, склади, які не підтримують вогонь.
 2. Наступна категорія – це люстри loft. Виконують такі вироби з дерева, металу і джуту, пластику. Люстри лофт стануть яскравим і стильним акцентом, на який точно всі звернуть увагу. При бажанні, можна організувати функціональну схему освітлення. Вона включає в себе як основне, так і додаткове освітлення.

1

Критерії вибору люстр

 1. Тип приміщення, адже вимоги до світильників відрізняються.
 2. Стиль інтер’єру. Наприклад, для класичного оформлення підійдуть ошатні люстри з декоративними елементами. У сучасному стилі спостерігається мінімалізм.
 3. Матеріал виготовлення. Від нього залежить ціна, основні експлуатаційні якості виробу.
 4. Потужність і тип лампи. У спальні, наприклад, потрібне приглушене світло, а в кухні, вітальні – яскраве освітлення.
 5. Розмір люстри прораховується, виходячи з висоти приміщення.
 6. Вибір стельової, або підвісний люстри.

1

Що потрібно враховувати при виборі

Який би виріб ви не вибрали, виділяють універсальні поради, які точно вам знадобляться.

 1. Якість виробу. Це стосується також усіх з’єднань, кріплень. Мінімальний діаметр перетину проводів становить 0,75 мм2, орієнтир – 1,5 мм2.
 2. Додаткові функції. Сучасні вироби підключаються до системи розумного будинку. Таким чином, включати лампу можна за допомогою бавовни, або ж пульту.
 3. При виборі ламп краще використовувати стандартний цоколь, адже в такому разі не буде ніяких проблем з заміною.
 4. Вага люстри. Якщо у вас підвісна гіпсокартонна стеля, тоді не варто вибирати габаритний виріб, вага якого буде перевищувати 5 кг.

З огляду на поради фахівців, ви зможете не тільки знайти потрібну, якісну модель в інтернет-магазині Brille, а й організувати в кімнаті хороший рівень освітлення. Багатий асортимент, вигідні ціни і умови доставки допоможуть в цьому.

Comments

.,.,.,.