Друк журналу на замовлення: що потрібно знати

Незважаючи на популярність онлайн-ресурсів, глянсові журнали також користуються попитом. Читачі отримують можливість вибрати серед великої різноманітності продукції з різними темами. Житомирянам буде корисною інформація, як зробити замовлення друку журналів та що при цьому потрібно знати.

Що потрібно для створення та друку журналу

  1. Перше – це концепція, тематика, зміст журналу. Яскрава обкладинка та навіть високий рівень друку не врятує, якщо внутрішня частина не дотягує.
  2. Цільова аудиторія, тобто для кого ви збираєтеся створювати журнал. Потрібна інформація про вік та інтереси читачів, наприклад.
  3. Коли підготовча та робоча частина закінчені, варто переходити до реалізації задуманого. Мова йде про вибір друкарні. Звичайно, краще вибирати перевірені та надійні компанії, які не підведуть у відповідальний момент.

1

Зовнішній вигляд журналу та прорахунок вартості

Користувачів цікавить вартість друку журналу. Підсумкова сума залежить від таких показників:

  • скільки сторінок у журналі;
  • яка величина сторінок, тобто параметри формату;
  • скільки видань ви плануєте випускати;
  • на ціну впливає спосіб збирання. Доступні варіанти: шиття, скріплення за допомогою клею або євроскріпок;
  • плюсується друкарська обробка, якщо така послуга необхідна;
  • який сорт паперу використовується у самому виданні, а який у обкладинці.

Найбільш поширені варіанти друку журналів – на глянцевому чи матовому папері. Перевагу, звичайно, більша частина аудиторії віддає глянцевому варіанту через багате наповнення, присутність барвистих картинок. Для випуску професійної літератури вибирають матові листи.

Як вибрати друкарню

Це має бути підприємство з гарною репутацією, яке вже тривалий термін функціонує на ринку, виготовляючи поліграфічну продукцію. Саме такою є компанія «Прайм-Прінт», яка понад 15 років успішно працює на ринку, характеризується широким асортиментом поліграфічної продукції.

Якщо вас цікавить, як можна заощадити і чи можливо це, то відповідь від «Прайм-Прінт» позитивна. Раціональним та практичним рішенням, наприклад, є замовлення великого тиражу. У цьому випадку вартість друку журналу знижується, при об’ємних замовленнях це потрібно також враховувати.

Житомиряни мають можливість обрати типографію повного циклу, яка гарантує найвищу якість продукції. А якщо потрібно терміново виконати замовлення, то така послуга також доступна.

1

Comments

.,.,.,.