Ювелірні ваги: як вибрати і де придбати

Цей пристрій використовують для того, щоб зважувати дорогоцінне каміння, золото або інші цінні метали. Житомирянам важливо знати не лише, як вибрати прилад, а й де можна купити ювелірні ваги, адже вони є незмінною частиною ювелірної справи.

Особливість ювелірних ваг

Ювеліру для роботи з невеликою вагою не підійдуть будь-які моделі електронних пристроїв, все через високу точність вимірювань. Щоб зважити коштовності, підійдуть ваги 2 класу точності, для них характерний високий рівень чутливості.

Цікаво, що не тільки ювеліри використовують такі ваги, його сфера застосування не обмежується тільки цим. Ювелірні ваги використовують у лабораторіях різного профілю. Дана техніка виділяється такими перевагами:

 • витримує навантаження;
 • сучасні моделі характеризуються великим набором функцій щодо розрахунків;
 • у виробах встановлені високочутливі тензодатчики;
 • панель управління інтуїтивно зрозуміла, тож кожен зможе швидко розібратися;
 • результати виводяться на екран з підсвічуванням;
 • матеріали корпусу стійкі до корозії або ударів.

1

Як вибрати ювелірні ваги

Щоб зробити правильний вибір, потрібно спочатку розуміти, для яких цілей вам потрібний пристрій. Відштовхуючись від цього, користувач повинен враховувати таку інформацію:

 • щоб перевіряти масу коштовностей, колекційних монет у домашніх умовах цілком підійдуть такі пристрої, як кухонні ваги;
 • для професійної роботи цей варіант зовсім не підійде, адже для ломбарду та салону, майстерні застосовують апарати, похибка яких до 0,01 г, вони відрізняються максимальною точністю;
 • для виробництва та експертних лабораторій також важливим є показник похибки до 0,01 грама;
 • важливо звертати увагу на функціонал пристрою. Наприклад, якщо вам потрібні додаткові функції динамічного, рецептурного зважування, тоді доведеться доплатити. Якщо ж ні, тоді вартість пристрою буде меншою;
 • який ступінь захисту корпусу. Оптимальним показником вважається рівень пиловологозахисту не нижче IP 54.

Додаткові функції ювелірних ваг

 1. Калібрування, суть якого в тому, що в осередках пам’яті зберігається еталонна вага, тобто «нульовий» рівень.
 2. Наступна функція – зважування з тарою. Це можуть бути сипкі продукти, рідини або дрібні предмети.
 3. Функція підрахунку однакової кількості.

У надійному онлайн-магазині «Electronoff» користувачі зможуть вибрати вироби з потрібним функціоналом, не переплачуючи при цьому.

1

Де замовити онлайн

Виробники пропонують великий асортимент ювелірних ваг, також доступні кухонні ваги, модельний ряд ні в чому не обмежує покупця. Житомиряни зможуть зробити покупку онлайн за максимально комфортних умов в інтернет-магазині «Electronoff». Якщо залишаться питання, можна переглянути відео або звернутися за професійною допомогою консультантів. Вибір за вами.

Comments

.,.,.,.