В якому районі Житомира краще купити квартиру?

У Житомирі, як і в будь-якому іншому місті, є райони, які облаштовані для життя. Безумовно, знайдуться й ті, хто хвалитиме самі, здавалося б, непримітні частини місцевості, однак у будь-якому випадку варто розглянути всі райони і визначити, який саме для вас. Від правильного вибору місця розташування для майбутньої нерухомості залежить взагалі все. Наприклад, якщо школа і садок будуть розміщені дуже далеко від будинку, то вам доведеться витрачати багато часу, щоб відвезти дітей до навчальних закладів.

Тому рекомендується відповідально підійти до питання про те, щоб купити квартиру Житомир — місто великих можливостей, але при цьому важливо віддати перевагу правильним його частинам.

Особливості районів Житомира

Обласний центр може похвалитися розвиненою інфраструктурою, наявністю величезних ТЦ, ресторанів, освітніх секцій та місць для відпочинку. Багато хто називає його європейським містом, і цілком виправдано. Найпопулярніші райони:

  • центр завжди залишатиметься лідером, оскільки саме тут зосереджені основні пам’ятки та всі головні будівлі, але будьте готові до того, що вартість тутешніх квартир буде вищою, ніж в інших районах;
  • Крошня – відокремлене місце, яке відрізняється високим відсотком озелененої площі, тому якщо ви в пошуках тиші, то вам точно варто розглянути власність у цих околицях;
  • передмістя — варіант для тих, хто має своє авто, щоб при необхідності швидко дістатися центру;
  • Богунія – сучасний спальний мікрорайон, обладнаний усім необхідним.

Кожен район хороший за своїм, тут все залежить ще від вашого способу життя та запитів.

Якому району віддати перевагу?

Якщо у вас обмежений бюджет, розглядайте квартири в ближньому центрі, де передбачена вся необхідна інфраструктура. Майно коштуватиме дешевше, ніж у центрі, але при цьому ви не будете віддалені від цивілізації. Розраховуючи на приватний сектор чи віддалені куточки обласного центру, будьте готові або довго діставатися основних місць за допомогою громадського транспорту, або мати своє авто. На OLX зібрано багато оголошень про продаж квартир в різних частинах Житомира.

Comments