Що дивитися у 2019: 10 серіалів року

2019 рік підготував для всіх серіаломанів продовження культових та появу нових серіалів. З’являться до уваги глядачів останній сезон «Гри престолів», чергові сезони серіалів «Справжнього детектива» та «Дивні дива». Серед культових очікується поповнення рядів – у цьому році вийдуть на екрани історії «Чорнобиль» та «Фатальний патруль».

Які серіали чекають кіноманів у цьому році розкаже «Житомир Тренд»

«Справжній детектив»

Третій сезон серіалу «Справжній детектив» розкаже нам про розслідування зникнення двох дітей. Детектива Вейна Хейса грає Магершала Алі, а роль його напарника Роланда Уеста виконує Стівен Дорфф. Події відбуваються у 1980-му, в 1990-му та в 2015-му роках. У ці роки  зникали діти, з’являлися нові деталі справи, та коли детектив Хейс бере участь у зйомках кримінального шоу через 35 років після початку подій.

«Сексуальна освіта»

Серіал від Netflix «Сексуальна освіта» – це новий серіал, що розповідає історію Отіса Томпсона — сором’язливого тінейджера, що проживає разом з мамою, яка працює секс-терапевтом. Разом зі своєю однокласницею він відкриває підпільно клініку, яка покликана допомогти молоді у плані сексуальної освіти. Серіал розкриває багато різних та актуальних проблем.

«Чорний понеділок»

Побачить світ також новий серіал у жанрі комедії «Чорний понеділок». Події серіалу відбуваються навколо дати 19 жовтня 1987 року. Саме у цей понеділок став найважливішим для фондової біржі на Волл-стріт, коли відбулося найбільше зменшення Промислового індексу Доу-Джонса за весь час його існування.

«Фатальний патруль»

Також на початку року зможемо побачити «Фатальний патруль» від DC. Це нова історія про супергероїв, що отримали здібності через нещасний випадок та стали суспільними вигнанцями. Це спін-офф до серіалу «Титани». Зможемо побачити вже знайомих персонажів, таких як Роботмен, Негативна Людина, Шалена Джейн, Еластична Дівчина, Кіборг, Містер Ніхто. Заплановано 13 серій.

«Американські боги»

У цьому році побачить світ продовження серіалу «Американські боги», який знімали за романом Ніла Геймана. Показ запланований на березень, обіцяють 9 серій історії. У серіалі продовжується протистояння між Новими та Старими Богами.

«Гра престолів»

Напевно сама очікувана кіноподія – це останній сезон «Гри престолів», який почнеться 14 квітня. Актриса Софі Тернер, що виконує роль Санси Старк, повідомила, що останній сезон буде найкривавішим та повним війни, небезпечних подій та зради. Заплановано 6 серій.

«Дивні дива»

4 липня вийде у світ третій сезон фантастичного серіалу «Дивні дива». У ньому буде 8 епізодів. Історія продовжується у 1985 році у містечку Хоукінз. У серіалі продовжиться боротьба підлітків з Монстром-тінню.

«Велика маленька брехня»

Також у 2019 році побачимо другий сезон серіалу «Велика маленька брехня», у якому взяла участь відома акторка Меріл Стріп. Вона виконує роль свекрухи героїні Ніколь Кідман Селести Райт. Режисери стрічки заявляють, що це буде драма з чорним гумором, яка покаже недовговічність дружби та крихкість шлюбу.

«Чорнобиль»

Кінокомпанія НВО представляє серіал «Чорнобиль», що розкаже про вибух на Чорнобильській атомній електростанції 1986 року. За задумом режисерів, головна увага буде звернена на історію реальних людей, які принесли себе у жертву, щоб врятувати Європу від катастрофічних наслідків аварії. Джаред Гарріс виконує роль радянського вченого Валерія Легасова, який розслідує причини аварії. Стеллан Скарсгард зіграє політика Бориса Щербину, який керував урядовою комісією з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Емілі Вотсон грає Уляну Хомюк — ядерного фізика. Знімали серіал у Литві, також частину знімали у Києві. Прогнозують, що у серіалі буде 5 епізодів.

«Помаранчевий — хіт сезону»

Також у 2019 році побачить світ останній сезон «Помаранчевий — хіт сезону», серіал що розповідає про життя у жіночій колонії. Як зазначає, автор і сценарист Дженджі Коен, що прийшов час вийти із в’язниці після семи сезонів. Серіал побудований на автобіографічній книзі Пайпер Керман та почав виходити на екрани у 2013 році. А вже у 2014 був номінований на премію Еммі в 12 категоріях.

Comments

.,.,.,.