“Гра престолів” могла б мати продовження: чому творці зупинилися на 8 сезонах

Епічна телесага могла б бути значно довше, якби Девід Бениофф і Ден Вайс зважилися на її розширення. За словами Джорджа Мартіна, у нього достатньо матеріалу для 9 та навіть 13 сезонів проекту. Так чому ж творці вирішили закрити серіал?

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Що буде, коли закінчиться 8 сезон “Ігри престолів”? Невже це кінець ?! На жаль, так, якщо говорити конкретно про Битву семи Королівств, Білих ходоків, Дейенеріс Таргаріен і будинок Старків. У квітні вийдуть заключні серії епічнічної телесаги. Але все могло бути зовсім по-іншому.

“Гра престолів” могла складатися з 13 сезонів

14 квітня НВО презентує першу серію заключного сезону успішного американського серіалу. Фанати знову побачать драконів, Нічного Короля і його армію мертвих. Незабаром всі ми дізнаємося, хто ж переможе у війні добра і зла.

Офіційно 8 сезон стане останнім! Однак ходили чутки, що була можливість розширити проект до 9 сезону. На це сподівалося керівництво телеканалу НВО. Навіть Джордж Мартін, автор книги “Пісня льоду і полум’я” говорив про те, що у нього достатньо матеріалу для 11, 12 і навіть 13 сезонів. Про це він повідомив в інтерв’ю Variety на церемонії нагородження премії “Еммі” в 2018 році.

За його словами, шоураннерс значно скоротили сюжет, і спочатку зовсім говорили про сім сезонів.

Чому “Гра престолів” закінчується на 8 сезоні?

Під час інтерв’ю з Deadline Бениофф і Вайс пояснили, чому вони вважають, що зараз – ідеальний момент, щоб закінчити проект назавжди.

“Ми хочемо зупинитися, коли люди реально дивляться серіал і справді жадають його”, – зазначив Вайсс, відзначаючи, що бажає піти на піку слави.

“Ми хочемо розповісти одну цікаву історію – з початком, серединою і кінцем. Ми не хотіли створити серіал, в якому кожен сезон торкався нової сюжетної лінії. Коли настане кінець, у глядача буде відчуття, що це була одна безперервна історія”, – додав Бениофф .

8 сезон “Ігри престолів” – ще не кінець

Відомо, що в даний момент на стадії створення абсолютно нова історія, яка стане приквелом телесаги. Також, за словами Мартіна, в розробці ще чотири пілотних сценарії, які засновані на його книгах.

Впевнено йде робота над проектом під назвою “Довга ніч”, в якому розкажуть історію, яка відбувається за тисячі років до Битви семи Королівств. Шанувальники вважають, що мова піде про історію походження Білих ходоків.

Comments

.,.,.,.