Штучний алкоголь – п’янить, але не викликає похмілля

За прогнозами вже через п’ять років унікальна розробка може з’явитися на ринку. Її особливість полягає в тому, що можна вживати алкогольні напої без страху за похмілля зранку наступного дня. Більше десяти років групи вчених досліджували дане питання, розробляли синтетичний спирт, котрий здатен імітувати задоволення від алкоголю, не викликаючи побічних ефектів. Далі розкаже Житомир Тренд. 

Унікальну розробку очолив професор Девід Натт, він став ближче ще на один крок до процесу виведення продукту на ринок.

Відомо, що професор раніше був урядовим радником з питань наркотиків, але невдовзі втратив роботу. Причиною цього стали промовисті заяви Девіда про шкоду алкоголю, котра перевищує шкоду від марихуани, чи ЛСД, екстазі.

За словами науковця, під маркою Alcarelle вже розроблений синтетичний спирт. Складності виникають в тому, що потрібно провести ряд тестувань. На подібні процедури зазвичай витрачають приблизно три роки. Вчені на чолі з професором Девідом Наттом ставлять перед собою ще одне завдання – позбавлення штучного алкоголю неприємного смаку.

Ще в 1983 році науковець розпочав діяльність, направлену на розробку формули випивки, після вживання котрої не буде похмілля. Алкоголь діє на організм складним чином, позитивні та негативні ефекти від його вживання відомі. Також вчені вже дослідили, котрі конкретно рецептори в цьому задіяні.

Дослідник наголошує на тому, що його розробка дозволяє людині перебрати з алкоголем, тобто «захмеліти», але напитися до повного безпам’ятства ніяк не вийде.

Вчені з США, як відомо, навчилися лікувати алкоголізм за допомогою лазера. Група науковців взяла орієнтир саме на лікування від цієї залежності, тестування проходило поки тільки на щурах. Очолив групу розробників професор Олівер Джордж. Вони дійшли висновку, що лазер здатний пригнічувати деякі ділянки мозку, що зменшує потяг до вживання спиртних напоїв.

Comments

.,.,.,.