У Житомирі відсвяткують День Європи

У Житомирі відсвяткують День Європи і святкові заходи відбудуться на головній вулиці міста – Михайлівській, на якій містяни будуть мати змогу насолодитися справжньою європейською атмосферою. Далі розкаже “Житомир Тренд”

Михайлівська у цей день повинна стати так званою справжньою Європою. Саме тут житомирянам презентують проект «Feel Europe». Організаторами будуть розміщені тематичні фотозони. На кожній фотозоні буде зображено країну Європейського союзу, її відомі місця та національні костюми. Також біля кожної фотозони будуть працювати аніматори.

Михайлівська буде прикрашена прапорами європейських країн та квітковими композиціями. Також, вже увійшло у традицію, розміщати вздовж вулиці  різні 3D-інсталяції.

Також на головній пішохідній вулиці пройде захід «SALAD JUNIOR FEST»  – це так званий батл шеф-кухарів, на якому Шефи зможуть поділитися зі своїми командами досвідом та своїми власними моментами, які стосуються роботи на кухні. Молоді запропонують такий собі “чорний ящик”, у якому будуть знаходитися різні продукти і з них необхідно буде приготувати страви, що будуть розділені на 3 категорії, а саме основна страва, закуска та десерт. Оцінювати учасників буде журі, яке і визначить переможця.

Також заплановано провести танцювальний батл. На великий паркет для танців містян та гостей Житомира запросить відомий хореограф та танцюрист Влад Яма, який зможе навчити танцювальних рухів та запропонує провести змагання, яке повинно буде визначити найкращого танцюриста. Також учасники зможуть побачити Dj-set від Влада Ями, Дискотеку під відкритим небом, світлове шоу  та почути виступ гурту «Мадам Джоджос».

Окрім цих заходів, також буде проводитись дискусійна панель «Житомир – місто рівних можливостей», модератором якої виступить депутатка міської ради Ірина Ярмоленко.    

Також традиційною родзинкою став вже джаз-фестиваль «Jazzomyr», який буде проводитись на Замковій горі. Головним учасником фесту стане гурт LELEKA (Німеччина-Польща), окрім нього грати будуть також  Aramis (Суми), Mark Tokar Trio (Львів), Atomic Simao (Київ).

Изображение удалено.

Comments

.,.,.,.