Українська прем’єра «Танцюй серцем!»

В Україні з 16 травня виходить в прокат абсолютно новий, неймовірно драйвовий фільм про хіп-хоп та балет. Всидіти за переглядом цього фільму буде важко, адже ця кінострічка запалить ваші серця. Детальніше розповість Житомир Тренд.

Захоплює те, що в цьому фільмі перетинаються два абсолютно несхожі світи – це балет та хіп-хоп. Їх боротьба цікава та незвичайна сама по собі.

Римейк європейського 3D фільму

В 2010 році була знята британська стрічка в форматі 3D «Вуличні танці 3D». Українська версія є своєрідним римейком, фільм знятий французами.

Пристрасть

Там, де танці, боротьба, там і присутня пристрасть. По сюжету хіп-хоп танцюрист Джозеф зустрічається з балериною Хлоєю. У юнака є мрія перемогти в міжнародному танцювальному змаганні у Парижі. Місце їх репетицій допомагає зустрітися абсолютно різним світам, кожен з котрого щось від цього союзу отримає. Хлоя відкриває свободу сучасного танцю, а Джозеф в свою чергу по-новому дивиться на досконалий класичний стиль танцю. Поєднуючись в одне ціле, вони створюють танець під назвою «кохання».

Хореографія

Маріон Мотін займалася постановкою танців у фільмі. Це відома танцівниця, котра прославилася працею з Мадонною, зйомками в кліпі Роббі Вільямса. Її найгучніша робота, котра зробила Маріон знаменитістю – кліп Дуа Ліпи IDGAF, з 5 мільйонами переглядів на YouTube.

Постановка для фільму «Танцюй серцем!» є її другою роботою для кіно, в якості котрої варто переконатися особисто.

Величезна танцювальна спільнота

За даними статистичних досліджень, кількість людей, котрі почали займатися танцями зросла на 35 %. Завдяки танцю людина розкриває свій потенціал, відкриває нові можливості тіла, розширює коло знайомств та вдихає абсолютно нове життя.

Цей фільм здатний надихнути тебе до танцю, після перегляду залишаться лише позитивні емоції.

Comments

.,.,.,.