У Житомирі підписали Меморандум про створення єдиного туристичного маршруту

У Житомирі триває туристична виставка “ZT-EXPO 2019”, яка є першим всеукраїнським заходом на такому рівні, який відбувається у нашому місті. Зі своїми  здобутками до Житомира завітали туристичні працівники практично з усієї країни з метою презентувати свої напрацювання у сфері туризму. Перший день виставки, 15 травня, закінчився тим, що було підписано Меморандум про співпрацю у напрямках розвитку туристичних можливостей.

Далі інформує “Житомир Тренд”

Сьогодні у рамках роботи виставки пройшла конференція, в якій взяли участь представники туристичних фірм, музеїв, організатори фестивалів та громадськість. На конференції слухали більше 20 виступаючих.

Туристичну міжрегіональну конференцію відкривала начальник управління культури і туризму ОДА Тетяна Парфентієва, яка розказала про головні здобутки Житомирської області в питаннях культурного та туристичного розвитку. За її словами, пропонується створити єдиний туристичний маршрут, що буде охоплювати цікаві куточки України та буде своєрідним путівником. Вона звернула увагу на випускників шкіл. Саме їм такий маршрут став би у нагоді, щоб вони могли після того, як закінчать школу, мандрувати по рідній країні. Якщо кожний регіон зможе додати по 2-3 цікавих локації, то це буде допомагати закохувати людей в свою країну.

По закінченню конференції всім тим, хто взяв у ній участь, запропонували підписати Меморандум, мета якого налагодити співпрацю у створенні єдиного туристичного маршруту по Україні.

За словами в.о. директора Житомирського обласного туристичного інформаційного центру Василя Кравчука, за своєю ідеєю цей туристичний маршрут схожий на американські подорожі молодих людей по Сполученим Штатам Америки. А підписання цього Меморандуму надасть змогу спільними зусиллями зробити більше та впливати на розвиток туристичних цікавих локацій у областях України. Тепер буде простіше здійснювати продаж туристичних продуктів турагенствам з різних міст України. Створивши єдину туристичну мережу та спільну мережу ТІЦів, буде набагато зручніше обмінюватися своїми напрацюваннями. У майбутньому також потрібно зробити єдиний інтернет-сайт.

Однозначно, що будь-яка робота у напрямку розвитку співпраці та комунікації між різними регіонами піде тільки на користь у всіх напрямках. Туристична галузь є саме такою, яку потрібно найбільше розвивати в Україні, а особливо на Житомирщині. Збільшення туристів та гостей покращить фінансове становище відповідних закладів туристичного напрямку, що надасть змогу ще більше покращувати та розвивати саму галузь.

22

Comments

.