Продовження легендарного серіалу «Беверлі-Хіллз»

Нещодавно з’явився в мережі тизер культового серіалу, котрий обожнюють до сих пір. Мова йде про «Беверлі-Хіллз 90210», в серіалі знімуться майже всі ті головні герої, знайомі з 90-х років. Детальніше про подію розповість Житомир Тренд.

Головні ролі зіграють ті ж самі герої: Брендона (Джейсон Прістлі), Бренду (Шеннен Доерті), Стіва (Іен Зірінг), Донну (Торі Спеллінг), Андреа(Габріель Картеріс) та Девіда (Брайана Остіна Гріна).

Після виходу культового серіалу пройшло 20 років, ось тепер настав час сколихнути мережу, дати друге життя улюбленій історії. Тізер з’явився нещодавно, головні герої займаються повсякденними справами, в кінці дня під мелодію, що є головним саунд-треком серіалу вони зустрічаються.

Нову версію культового серіалу вирішили назвати «БХ90210» («ВН90210»). Прем’єра першої серії відбудеться 7 серпня 2019 року. Наразі відомо, що вийде шість епізодів з головними героями, ніякі подробиці сюжету поки не відомі.

Не дожив до цього моменту головний герой серіалу – актор Люк Перрі, більш відомий як Ділан Маккей. У віці 52 років в березні цього року він помер від інсульту. Відомо, що через два тижні після його смерті, прах актора було розвіяно над його ж фермою, котра знаходиться в Теннессі (штат США).

Наразі перезапуск легендарного серіалу знаходиться під загрозою, адже виник перший серйозний конфлікт. Через внутрішні непорозуміння частина команди хоче піти. Достеменно про причини такого рішення невідомо, але вже серіал покинув Патрік Шон Сміт (шоураннер) та декілька головних сценаристів.

Інсайдери повідомляють, що причиною конфлікту стала розбіжність з двома провідними акторками, імена котрих ніхто не називає.

Шон Патрік, якщо вірити нещодавній інформації ЗМІ, покинув проект. Причиною став конфлікт з продюсерами.

Глядачі з нетерпінням чекають 7 серпня, адже виходить перша серія перезапуску культового серіалу.

Comments

.,.,.,.