Житомирян запрошують долучитися до дня драйву та веселощів на Святі Морозива

Мешканців Житомира та гостей обласного центру запрошують на чергове Свято морозива від одного з найбільших виробників морозива в Україні. Захід заплановано на 1-е червня. Всі розважальні локації будуть встановлені на території площі Корольова, неподалік пам’ятного знаку морозиву. Далі інформує “Житомир Тренд”.

Починаючи з 12:00 години дня гості свята зможуть з головою зануритися в масштабні веселощі та цікаві розважальні заходи від організаторів свята.

Для того, щоб взяти участь у низці розваг від головного ініціатора святкової програми, досить просто придбати улюблене морозиво від фірми виробника, а натомість отримати квиток на один з атракціонів. Також завдяки отриманому квитку кожен учасник свята може взяти участь в розіграші цінних подарунків.

Організатори зазначають: чим більше морозива – тим більше безкоштовних розваг і цікавих подарунків!

За словами Тетяни Хом’як, яка займає посаду головного маркетолога фірми і за сумісництвом виступає координатором святкового проекту, відомо, що на заході буде встановлено величезну кількість різноманітних тематичних розважальних локацій, куди можуть прийти всі бажаючі учасники свята.

Також ініціатори наголошують, що планують надати повноцінну можливість кожному учаснику святкової програми розважитися на всі 100%! На локаціях, які вони запланували, можна буде відзначатися на спортивних змаганнях, знайти в собі танцювальні здібності і продемонструвати їх оточуючим, а також стати учасникам ряду веселих конкурсів від кращого ведучого. Головною темою свята була обрана тема родинних цінностей.

Всіх бажаючих запрошують приєднатися до святкування та відпочити «на повну» під час зустрічі 1-го червня!

Гостей свята чекають нові атракціони, водний та танцювальний батли, маленьким гостям художники малюватимуть аквагрим і “бити” тимчасові татуювання, а також багато іншого: гра у гольф, твістер, дартс і навіть “п’ятнашки”.

 

Comments

.,.,.,.