Житомирщина приваблює інвесторів із Японії: в області можуть з’явитись нові заводи

Напередодні очільник обласної державної адміністрації на Житомирщині Ігор Гундич проводив офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі, щоб обговорити важливі напрямки співпраці між двома країнами, Житомирською областю зокрема. Далі пише Житомир Тренд.

Зустріч представників відбулася в місті Житомир.

Зокрема Ігор Гундич при зустрічі із послом Такаші Кураі заявив, що Житомирщина рада вітати такого гостя саме в Дні японської культури. Він висловив сподівання, що не тільки співпраця в сфері культури, а також і економічна стане одним із пріоритетів розвитку взаємовідносин.

Гундич також запевнив, що в регіоні хочуть, аби на Житомирщині збудували підприємства з інвестиціями із Японії, цьому сприятиме те, що Житомирська область займає 3-тє місце в країні по комфорту умов для влаштування бізнесу.

Як відзначив очільник ОДА, область має що запропонувати японському капіталу. В свою чергу гість із Країни сонця, що сходить, розповів, що завітав на Житомирщину перший раз, й одразу ж відзначив неповторну красу обласного центру, а також активність людей та їх ділові інтереси.

Як наголосив Такаші Кураі, впродовж тривалого часу Японія надавала фінансову допомогу Україні, й також висловив сподівання, що відтепер будуть проведені налагоджуючі контакти по економічній співпраці. Наразі це актуально для обидвох країн.

Надзвичайний посол Японії в Україні відзначив, що в нашої країни є чималий потенціал, й саме на це варто звернути особливу увагу японським бізнесменам, й дійсно проаналізувати можливості співпраці. Зібрані Т. Кураі матеріали про Житомирську область та Україну вцілому він планує продемонструвати представникам Японії, аби розглянути варіанти співробітництва.

Особливу увагу на зустрічі звернули на туристичну співпрацю нашого регіону із Японією.

Японський дипломат Такаші Кураі спільно з дружиною Ріеко перебуватимуть на святкуванні Днів Японії у Житомирі, продовжуватимуться три дні.

Comments

.,.,.,.