Як у Житомирі святкуватимуть Івана Купала

У Житомирі будуть святкувати Івана Купала 6 липня. Заходи та святкування заплановано провести у Гідропарку, початок святкувань о 16 годині і закінчення о 22-00. Далі розкаже “Житомир Тренд”

Управління культури Житомирської міської ради, оприлюднило інформацію, яка повідомляє, що 6 липня у Гідропарку відбудеться свято Купала. Будуть проводитися цікаві та розважальні заходи, зокрема заплановано проведення:

  • конкурсу на найдовшу косу,
  • гумористичного фестивалю «Поліська вишенька»,
  • конкурсу краси «Купальська царівна 2019»,
  • традиційного спалення Марени,
  • виступи рок-гуртів.

В управлінні також розповідають, що коли все квітне, настає час найбільшого поріднення всього живого з Сонцем, саме тоді люди святкують за традицією свято Івана Купала. Цей день характеризується різними дивами, всі шукають цвіт папороті, земля пропонує свій скарб, а Сонце спускається до низу і купається у річці. І в цей час у Житомирі будуть проводити так звані Купальські забави.

По умовам тендеру, який оголосило управління культури, організатори мають прикрасити парк, облаштувати зони для сімейних пікніків та місце для дитячих розваг. Головна сцена буде розміщена на дорослому пляжі. Весь час свята заплановано, що будуть працювати костюмовані аніматори та ведучі. Орієнтовна вартість кошторису свята може скласти біля 140 тисяч гривень.

Comments

.,.,.,.