Прем’єра “Люди Ікс: Темний Фенікс”

З 6 червня житомиряни зможуть побачити фантастичний бойовик – фільм Саймона Кінберга. “Люди Ікс: Темний Фенікс” є продовженням Всесвіту Марвел, в те й же час фільм завершує еру Людей Ікс. Детальніше про сюжет розповість Житомир Тренд.

Однією з Людей Ікс є Джин, котра з часом з доброї та чуйної дівчини перетворюється в зло під назвою Темний Фенікс. Вона настільки могутня, що це лякає всю команду Людей Ікс.

Саймон Кінберг приготував для любителів саги про мутантів багато цікавого. Сценаристами нового фільму стали Джон Бірн та Кріс Клермонд.

При виконанні рятувальної місії в космосі з Джин трапляється біда, вона ледь не помирає, адже потрапила під удар таємничої сили Всесвіту. Дівчина залишається живою і повертається додому. Сила, яку вона отримує внаслідок удару, робить її всемогутньою, але страждає характер та воля. Джин перестає себе контролювати, вона бореться з внутрішньою «Я».

Втративши контроль над своїми силами та емоціями, вона робить боляче людям, котрих любить понад усе, котрі стали їй сім’єю.

Люди Ікс об’єднуються заради того, щоб врятувати людство від всемогутньої Джин. На меті в команди врятувати душу та повернути на сторону добра одну з низ. Перед командою Людей Ікс постане важливе питання, що ж обрати?

Житомиряни зможуть побачити прем’єру фільму в кінотеатрах міста з 10:50 до 23:05.

Comments

.,.,.,.