Концерт Jahа Khalibа в Житомирі

Житомиряни цієї п’ятниці зможуть закінчити робочий тиждень на чудовій ноті, відвідавши запальний та душевний концерт відомого співака. Детальніше про подію розповість Житомир Тренд.

Співак відомий під псевдонімом «Jah Khalib». Батьки та рідні називають його справжнім ім’ям – Бахтіяр Мамедов. В сім’ї батька – азербайджанця та мати – казашки народився 29 вересня 1993 року в Алма-Аті хлопчина. Ніхто і не підозрював, що він – майбутня зірка.

З самого дитинства Бахтіяра приваблювала музика, манила в невідані краї. Саме тому з малечку він пішов до музичної школи, закінчуючи її по класу саксофона. Наступним кроком в становленні майбутнього Jahа Khalibа став вступ до Казахської національної консерваторії імені Курмангази. Співак обрав факультет музикознавства та менеджменту.

Вибір псевдоніму реп-виконавець пояснює тим, що Джа означає ім’я Бога в растафаріанстві. В соціальним мережах активно поширювали та оцінювали його треки, слава прийшла несподівано.

Найбільш популярними треками стали твори «Твої сонні очі», «Спалюючи дотла», «Ти для мене» та інші. Уже в 2016 році він випустив перший сольний альбом, а в 2017 році було знято кліп на ліричну композицію «Лейла».

Бахтіяр Мамедов

Концерт співака відбудеться скоро – 14 червня о 20:00 в літньому театрі «Ракушка». Квитки до сих пір є у продажі, бажаючі оцінити та насолодитися творчістю реп-виконавця мають змогу їх придбати.

Нагадаємо, з червня 2019 року співак розпочав тур по містам України. Розпочав концерт в Ужгороді, далі Чернівці. Третім містом, в котре навідається реп-виконавець стане Житомир. Містяни з нетерпінням чекають приїзду зіркового гостя. 31 серпня співак приїде в Одесу.

Jah Khalib відправиться далі в Суми, Харків, Дніпро. 31 серпня співак приїде в Одесу. Шанувальники зі всієї України з нетерпінням чекають його приїзду. Адже його пісні здатні передати настрій сучасної людини. В своїх треках Бахтіяр високо цінує людські якості, справжні сімейні цінності.

Comments

.,.,.,.