Приквел “Ігри престолів”: стартували зйомки першого епізоду нового серіалу

Для шанувальників серіалу “Гра престолів” з’явилася чудова новина – стартували зйомки приквела культової саги. Що ж відомо про новинку каналу HBO?

Розкаже “Житомир Тренд”

Популярний американський серіал “Гра престолів” прийшов до логічного завершення, що дуже засмутило шанувальників. Багато хто чекав, коли ж почнуться зйомки приквела одного з найуспішніших телевізійних шоу в історії. І ось, творці саги приступили до роботи і стали відомі деякі деталі.

“Гра престолів” – почалися зйомки приквела

У Північній Ірландії почалися зйомки першої серії приквела “Ігри престолів”. Епізод, попередньо названий “Довга ніч”, буде мати мало спільного з королівством Брана Сломенного. Дії серії, прем’єра якої відбудеться в 2020 році, відбуваються за вісім тисяч років до дій в “Грі престолів”.

Як говорив Джордж Р. Р. Мартін, автор “Пісні льоду і полум’я”, в новій історії не буде залізного трону, Таргаріенов, королівської гавані.

Місце зйомки першого епізоду вже знайоме глядачам. Північна Ірландія стала місцем зйомок більшості серій “Ігри престолів”. Поки не ясно, чи буде пріквел зніматися в інших країнах. Шоу може похвалитися відмінним акторським складом на чолі з Наомі Уоттс, а також Мірандою Річардсон, Денис Гоф, Наомі Акі, Алексом Шарпом і Тобі Регбі.

Джордж Р. Р. Мартін говорить, що перша серія носить таку ж назву, як і третій епізод фінального сезону “Ігри престолів”. Але пізніше воно може бути змінено. Він також повідомив, що запуск, швидше за все, почнеться з весни 2021 року, з огляду на те, що саме в цю пору року канал HBO проводив прем’єри всіх сезонів “Ігри престолів”.

Шанувальники культової саги, які прийшли в лють від 8-го сезону, будуть раді дізнатися, що Д. Б. Вайс і Девід Бениофф не братимуть участі в написанні сценарію, а просто виступають в ролі виконавчих продюсерів.

А сценарієм займеться Джейн Голдман, яка працює над такими проектами як “Люди Ікс: Дні минулого майбутнього” і “Кінгсман: Секретна служба”. Цікаво, що приквел готує Рідлі Скотт. Через 40 років після виходу фільму “Чужі” режисер планує зняти нову частину.

Comments

.,.,.,.