“Історія іграшок 4” стала третім найкасовішим дебютним фільмом 2019 року

Успішна прем’єра мультфільму “Історія іграшок 4” дозволила йому досягти декількох досягнень в світі кіно, наздогнавши за касовими зборами два супергеройських фільми. 

Далі інформує “Житомир Тренд”

У той час як кінокартина “Люди в чорному: Інтернешнл” не виправдала надій творців, зібравши трохи грошей в прокаті, новий мультфільм Діснея підкорює вершини.

Третій найбільший касовий дебют

Кінокомпанія Дісней довела, що вона все ще королева за касовими сборами. Перші вихідні показу мультфільму “Історія іграшок 4” зібрала 118 мільйонів доларів і став третім найкасовішим дебютом 2019 року.

Анімаційний фільм випереджають два супергеройських кіно, які також зняті Діснеєм. А саме “Капітан Марвел” і “Месники: Фінал”.

Творці очікували, що мультфільм принесе в перші вихідні не менше 140-150 мільйонів доларів. Незважаючи на це чергова історія перевершила багато інших фільмів в прокаті.

Хто брав участь у створенні мультфільма?

Четвертий і останній мультфільм франшизи “Історія іграшок” знову об’єднав Тіма Аллена і Тома Хенкса, що подарували свої голоси Базз Лайтер і Шерифу Вуді відповідно.

Сценарій до мультфільму написали Рашида Джонс ( “Парки і зони відпочинку”), Ендрю Стентон ( “У пошуках Немо”), Вілл МакКормак ( “Американські герої”) і Стефані Фольсом ( “Тор: Рагнарек”). На виробництво картини витратили 200 мільйонів доларів. Касові збори в усьому світі вже значно виправдали витрати, зібравши 238 мільйонів доларів.

Попередній фільм у франшизі “Історія іграшок 3”, який вийшов в 2010 році, заробив понад 1 мільярд доларів, а за перші вихідні показу 129 мільйонів доларів. Мультфільм оцінили 98% глядачів позитивними відгуками. Тим часом, глядачі не були впевнені, чи дивитися їм четверту частину, так як думали, що третя стане останньою.

В цей же час прихильники “Ігри престолів” застигли в очікуванні нової історії. У Північній Ірландії стартували зйомки приквела телесаги НВО. У Мережі з’явилися перші фото місця зйомок нового захоплюючого серіалу. У виробництві, мабуть, будуть використовувати деякі старі експозиції. Засмучені шанувальники, після закінчення основного серіалу, не могли заспокоїтись. Саме тому творці цієї епічної історії вирішили піти на те, щоб зняти продовження серіалу. Назва першого епізоду – “Довга ніч”. Приквел не буде мати ніякого відношення до тих подій, що відбувалися у попередній історії, бо у ньому розповідь буде йти про те, що було за 8 тисяч років до Залізного трону. Не зрозуміло, чи будуть знімати серії приквелу у Північній Ірландії чи будуть задіяні ще якісь країни. 

Нові серії блокбастеру зможуть презентувати гарний акторський склад: Наомі Уоттс, Міранда Річардсон, Денис Гоф, Наомі Акі, Алекс Шарп і Тобі Регбі. За словами автора книги “Пісня льоду та вогню” Джорджа Мартіна, запускати нові серії заплановано, швидше за все, з весни 2021 року, бо саме весною канал HBO випускав прем’єри “Ігри престолів”.

!!

 

Comments

.,.,.,.