Ліга Сміху в Житомирі

19 червня порадувала своїм виступом житомирян на літньому театрі о 19:00 команда «Дніпро». Детальніше про подію розповість Житомир Тренд.

Це одна з найкращих комедійних команд України, вони є фаворитами «Ліги Сміху», їх жарти піднімають настрій всім. Улюбленою мініатюрою українців є пара «Ігоря та Олени». Крім комедійних талантів, вони постійно дивують глядача, демонструючи музичні та танцювальні номери. Вони вигадують нові номери, відкриваючи нові грані артиста – гумориста.

Склад

Їх склад став зірковим, все більше шанувальників збирає команда «Дніпро». В соціальних мережах, на фан-сторінках інформація про тури та виступи команди постійно поширюється. Ігор Ласточкін, по сумісництву і автор, і житель «Країни У» з запам’ятовуючою харизмою. Він входить до зіркового складу команди. Також грає «Олену» Володимир Борисов, улюбленець шанувальників з «Країни У».

Анатолій Чулков, Юрій Карагодін (відомий та талановитий автор проектів), Ефім Константиновський (популярний автор гумористичних шоу), доповнюють комедійну команду. Така компанія зачаровує глядачів, дарує море позитиву та гумору.

Саме тому їх концертний тур – це дійсно підбірка гумористичних номерів з музичними та танцювальними елементами, на котрі варто подивитися.

Comments

.,.,.,.