Кінопрем’єра “Люди в чорному: Інтернешнл”

Житомиряни мають змогу насолодитися фантастичним бойовиком. Детальніше про сюжет та акторський склад розповість Житомир Тренд.

Своєрідним спін-оффом та сиквелом серії відомих всім фільмів «Люди в чорному» став даний фантастичний бойовик. В 2012 році була знята остання картина, після її виходу одразу пішли розмови про створення нового фільму франшизи. В 2018 році стало відомо, що в проекті прийматиме участь Кріс Хемсворт.

Сценаристи бойовику – Артур Маркам, Метт Холлоуей та Лоуелл Каннінгем.

За сюжетом, «люди в чорному» є таємною організацією, котра займається охороною спокою людей, знешкоджує небезпечних прибульців. З’являється новий агент, амбіційна та розумна дівчина, котра допоможе подолати зло. Цього разу проблема виявилася зовсім неочікувано, адже ворог прокрався всередину організації, що ставить під загрозу всю роботу величної імперії «людей в чорному».

Головним героям варто виявити зрадника, знищити зло, об’їздивши пів планети. Але нагорода того варта – врятована планета Земля. Пара спеціалістів Агент Н та Агент М добре співпрацюють, глядачі зможуть спостерігати, як завдяки небезпечній місії зароджується кохання.

Драйву та гумору буде багато, також в стрічці присутня стрілянина по монстрам та є досить напружені моменти, які точно варто переглянути.

Comments

.,.,.,.