У Житомирі запрошують на перегляд збірки короткометражного кіно «Feel(m) Shorts»

З 6 грудня на кіноекранах України стартує фестиваль короткометражного кіно «Feel(m) Shorts». У Житомирі теж запрошують завітати до «Місцевого навколо культурного Простору» та подивитися збірку короткометражного кіно.  На житомирян чекають цікаві, неповторні та добрі історії. Далі розкаже “Житомир Тренд”.
Фільми, які входять у збірку, брали участь та були призерами українського нового кінофестивалю ZIFF 2018, а також багатьох інших міжнародних фестивалів. 
Стрічки розкривають багато різних соціальних ситуацій та дають відповіді на різні життєві питання! Ця збірка викличе у глядачів багато емоцій та суперечливих почуттів. Насолодитися якісним кіно житомирян запрошують завтра, 11 грудня о 19-00.
Показ збірки пройде за адресою: Місцевий Навколокультурний Простір (пров. Скорульського, 5, 4-й поверх). Вхід: 50 грн.

Фільми представлені такими країнами як Франція, Великобританія, Німеччина
Загальний хронометраж: 106 хвилин. Вікова категорія: 16+ Всі фільми озвучені українською мовою.

Короткий опис фільмів:
 

  • Нора. Франція, 2018, 18 хв. 41 с. У альтернативному світі Нора – худоба. У неї одна мета – бути плоттю. Але одного разу все зміниться.
  • Пульс. Франція, 2018, 6 хв. 40 с. Джонас, живе у родині рибалок. Одного разу він побачив кита, якого викинуло з моря. У душі хлопця виникають протилежні почуття від жалості до риби і до рибальської радості від улову.
  • 5 років після війни. Франція, 2017, 16 хв, 39 c. Як розвивається дитина, коли у неї батько араб, а мати єврейка? Герой фільму намагається знайти своє місце у наколишньому світі.
  • Бродяга. Німеччина, 2018, 15 хв. Головний герой не має власного помешкання та живе просто у місті. Незабаром з тюрми виходить його давній знайомий і між ними відбувається конфлікт
  • Містер Хендерсон. Франція, 2018, 14 хв. 35 с. Огюст Лоізо займається бальзамуванням тіл. Під час наступної роботи з тілом людини, він зустрічає загадкову доньку померлого.
  • Ласий шматочок. Франція, 2017, 15 хв. Оскар Монгот, гурман-канібал, кохає сусідку місс Керрот, яка є вегетаріанкою. Але Оскар має фобію до овочей. Сусідка запросить його на вечерю до себе додому. Як вчинить Оскар?
  • Білий. Великобританія, 2017, 14 хв. 32 с. Білий чоловік отруївся під час відпочинку і помер. Перед дорогою на той світ він попадає в спеціальний пункт, де йому говорять, що у наступному житті він не зможе бути білим. Це викликає цікаву дискусію.

Comments

.,.,.,.