Кінопрем’єра “Король Лев”

Цього літа оживе приголомшлива та відома змалку історія про Короля Лева. Син Муфаси, Сімбі, зіштовхнеться з масою перешкод на своєму шляху. Але терниста дорога в кінці приведе до влади. Детальніше про мультфільм та пригоди звірів розповість Житомир Тренд.

До 14 серпня глядачі зможуть побачити історію режисера Джона Фавро. Сімбі, син вождя Муфаси, має стати наступним Королем. На його шляху стає підступний дядько Шрам, котрий зробить все можливе, аби цього не допустити.

Disney знову вражає глядачів, роблячи перезапуск улюблених стрічок. Цього разу настала черга мультфільму «Король Лев» з далекого 1994 року. На той момент анімаційний проект зібрав 1 мільярд доларів, що зробив мультфільм одним з найуспішніших проектів.

Режисер стрічки Джон Фавро використав в оновленій версії технологію віртуальної реальності. Під час зйомок відомої «Книги джунглів» (2016 р.) він також використовував дану технологію.

Маленький лев Сімбі пройде через зраду, на його шляху зустрінеться кохання, він знайде вірних друзів. Всі життєві випробування допоможуть йому стати гідним нового звання – «Король».

Глядач перенесеться в африканську савану, буде переживати разом з головними героями драматичні події та різний спектр емоцій. Інтриги та пристрасті нагадують по наповненню п’єси Шекспіра, адже тут і страшне вбивство, і кохання, і зрада. В кінці, що саме головне всіх злодіїв чекає покарання, справедливість візьме гору і настане класичний хепі-енд. Вже 87% глядачів, котрі подивилися мультфільм, залишилися в захваті та залишили схвальні відгуки стрічці.

Варто встигнути переглянути мультфільм, він вразить не тільки маленьких глядачів, але й дорослих. Стрічка викличе масу емоцій, як позитивних, радісних, так і сумних, але одне можна сказати точно – ніхто після перегляду не залишиться байдужим.

Comments

.,.,.,.