Кінопрем’єра “Форсаж: Гоббс та Шоу”

З 1 серпня у всіх кінотеатрах Житомира виходить в прокат стрічка «Форсаж: Гоббс та Шоу». Детальніше про сюжетну лінію та акторський склад розповість Житомир Тренд.

Студія Universal підготувала пригодницьку історію. В незабутньому екшені зіграли головні ролі такі відомі актори, як Джейсон Стетхем, Дуейн Джонсон та Ідріс Ельба.

Даний фільм – довгоочікуваний, адже є дев’ятим фільмом з серії стрічок «Форсаж». Після останньої частини проходить 2 роки. Вся увага глядача звернена на життя головних персонажів: Люка Хоббсі та Деккарді Шоу. Відомо, що герої з 7 частини Форсажу були заклятими ворогами. Все змінюється тоді, коли з’являється супротивник Бріксон. Лише об’єднавшись, вони можуть подолати генетично модифіковану надлюдину, в руках котрої опинилася біологічна зброя. Ситуація дійсно напружена, адже використання подібної зброї може привести до знищення планети.

Забувши минулі образи та непорозуміння, головні герої починають працювати разом, щоб успішно пройти місію.

Девід Литч є режисером стрічки, Кріс Морган є талановитим сценаристом бойовику. Довгоочікувана кінострічка захоплює, не відпускає глядача. Досвідчені та кмітливі, професіонали свого діла, головні герої боротимуться зі злом. Чия візьме гору, глядачі дізнаються після перегляду стрічки.

Продюсери стрічки пішли по звичній для себе стежці. Вони продовжили зйомку з участю крутих машин, трюки на них дійсно заворожують. Межі між реальним та нереальним стираються. Глядачі будуть спостерігати за конкуренцією та боротьбою головних героїв не тільки зі злом, але і один з одним. Разом вони створюють незвичайний міксований союз, за розвитком якого цікаво спостерігати. 145 хвилин фільму пройдуть швидко та непомітно, адже бойовик здивує не лише вдалими екшн-сценами, але і чуттєвою історією кохання.

Comments

.,.,.,.