Кінопрем'єра "Паразити"

З 1 серпня житомиряни зможуть відвідати кінотеатр, подивившись нову кінострічку «Паразити». Детальніше про прем’єру південно-корейського трилера розповість Житомир Тренд.

Дана стрічка змогла гармонійно поєднати такі жанри, як трилер, комедія та драма. На Каннському кінофестивалі глядачі вже побачили стрічку Пона Джуна Хо. Він став режисером та сценаристом фільму. Власними зусиллями 49-річний чоловік зміг створити захоплюючий сюжет, відтворивши його на екрані.

Перед глядачами розгортаються події в сучасному світі, увага зосереджена на бідній сім’ї безробітних. Родина заробляє мізерні грішми шляхом збирання коробок від піци. Один з головних героїв – Кі Ву випадково дізнається про вакансію репетитора англійської мови і прагне скористатися цією можливістю.

Хлопець вирішує піти на обман. Він підробляє документи про освіту, щоб влаштуватись репетитором до заможної родини. Завдяки використаній можливості, фінансовий стан родини покращується. Та амбіцій хлопцю не відбавити, він прагне більшого, тому вирушає стежиною обману далі. Він залучає до обману сестру, пропонуючи особливу роботу.

Стрічка отримала особливу нагороду - Золоту пальмову гілку, викликала справжній тріумф серед кіноманів.

Коментарі