Кінопрем’єра “Гра в хованки”

Житомиряни зможуть переглянути американську стрічку жахів. Детальніше про цікаву сюжетну лінію «Гри в хованки» розповість Житомир Тренд.

27 липня відбулася прем’єра фільму. Режисер Метта Беттінеллі-Олпін і Тайлер Джиллетт та сценарист Гай Басік та Р. Крістофер Мерфі створили цікаву та захоплюючу сюжетну лінію.

В стрічці розповідається, наскільки «жахливим» може стати заміжжя. З сюжету глядачі дізнаються про головних героїв: Грейс та її заможного чоловіка з сім’єю. Відомо, що дитинство дівчина провела з прийомними батьками, змалечку вона мріяла про велику та дружню родину.

Обранець Грейс володіє чималими статками, закоханий в дівчину до нестями. Цій парі прогнозують щасливе майбутнє, їх історія нагадує чарівну казку, котра закінчується словами: «Поки смерть не розлучить вас».

Все було б добре, якби не сім’я нареченого, котра прикладе всі свої зусилля, щоб шлюбна ніч молодих перетворилася в криваву гру.

Дівчина вступила в велику династію Ле Домас, стала її частиною. Сім’я не може залишити це просто так. Величезні статки Ле Домаси заробили на іграх, тому коли Грейс витягнула з колоди карт найгіршу карту – гру в хованки, вони зраділи. Наступним кроком є проходження ритуалу входження в родину.

Хованки для Ле Домасів – не просто гра, а команда вбивства. Саме цього хоче сатана, котрому поклоняються заможні Домаси. Коханий нічим не може допомогти дівчині, тому їй варто розраховувати тільки на власні сили. Вона виглядає ніжною та беззахисною, але при критичній ситуації вона показує, що може за себе постояти.

В фільмі проявляється жорстокість, присутні нотки гумору, білосніжний колір весілля поступово перетворюється на багряний.

Кривава гра має закінчитися на світанку, хто вийде переможцем, а хто поляже в битві між сім’єю нареченого та Грейс, глядач побачить досить скоро. Житомиряни уже мають можливість насолодитися прем’єрою фільму.

Comments

.,.,.,.