Кінопрем’єра “Поліна і таємниця кіностудії”

Фільм для сімейного перегляду українсько-бельгійського виробництва називають також «Поліна по той бік кіноекрану». Режисер Оліас Барко створив стрічку в стилі фентезі, яку варто переглянути. Детальніше про прем’єру кінострічки та її сюжет розповість Житомир Тренд.

Глядач поринає у світ Поліни, головної героїні, споглядає її родину. Дівчина не знає ні своїх батьків, нічого не може сказати про своє минуле. В сьогоденні вона живе з двоюрідним братом та злою тіткою, котрі не надто добре ставляться до дівчини. В таємниці родичі планують її позбутися, адже Поліна володіє кіностудією – це її таємнича спадщина.

Щоб врятуватися, Поліна тікає, вона прямує світами кінофільмів, де знаходить друзів. Поступово вона знаходить відповіді на всі питання, навіть на ті, які турбують її більше всього – хто вона, хто її родина. Під час небезпечної та захоплюючої подорожі дівчина дізнається всю правду про свою сім’ю.

Житомиряни зможуть переглянути стрічку з міжнародним акторським складом. Головну героїню зіграла 11-річна Поліна Печененко. Проявив свої не тільки силові, але і акторські здібності Василь Вірастюк, зігравши роль глухонімого вікінга, закоханого у принцесу. Роль красуні, котра забрала серце вікінга, зіграла Яна Новікова.

Цікаво, що кошторис фільму склав приблизно 2 мільйони євро. В Восьмому конкурсному відборі Державному кіно стрічка перемогла, тому на його створення було виділено 20% від суми, закладеній в кошторисі.

В 2015 році 1 листопада розпочалися зйомки в столиці України, через два роки експерти агенції уже переглядали його.

Стрічка зібрала безліч коментарів, схвальних та негативних відгуків. Одна частина аудиторії підтримує українське виробництво, задоволена роботою українсько-бельгійських митців. Іншій частині аудиторії здалося, що ця робота підійде тільки дітям до 10-річного віку. Житомиряни мають можливість переглянути стрічку, зробити для себе відповідні висновки.

Comments

.,.,.,.