Новий Бетмен: Крістіан Бейл схвалив кандидатуру Роберта Паттінсона

Крістіан Бейл схвально відгукнувся про зірку фільму “Сутінки” Роберта Паттісона, дізнавшись, що той зіграє роль Бетмена. Далі розкаже “Житомир Тренд”

Актора Крістіана Бейла заінтригували тим, що продюсери визначили виконавця легендарної ролі Бетмена, їм став 33-річний англійський актор Роберт Паттісон. Під час кінофестивалю, який відбувався у Торонто, екс-Темний лицар поділився тим, що він може сказати про наступного Бетмена. 

Бейл про нового Бетмена

45-річний Бейл приїхав до Торонто, щоб на престижному фестивалі презентувати нову стрічку “Форд проти Феррарі”. Журналісти спитали у нього, яке його ставлення до наступника, який зіграє головну роль у новому фільмі про Темного лицаря. Фільм має вийти на екрани у 2021 році.

За словами Бейла, це хороший вибір, Паттінсон це цікавий актор. Загалом оскароносний виконавець культових ролей у фільмах про Бетмена, схвально відгукнувся про вибір продюсерів. 

Таким чином, Роберт Паттінсон приєднується до клубу елітних акторів, які колись грали роль Темного лицаря, а саме Адама Уеста, Майкла Кітона, Джорджа Клуні, Бена Аффлека тощо. 

Крістіан дав пораду Роберту

Передаючи місце головного героя у культовій картині, Бейл порадив Паттінсону те саме, що радив Аффлеку ще раніше. 

Крістіан зазначив, що сказав Бену теж саме. Я даю пораду, сенс якої полягає у тому, що він зміг сам ходити до вбиральні. Тому що йому буде складно відчути себе героєм, коли він сам не може сходити в туалет без допомоги сторонніх осіб. 

“Я те ж саме сказав Бену. Головне – щоб ти міг сам особисто сходити в туалет”, – сказав екс-Бетмен.

У свою чергу Бен Аффлек зауважив, що зустрічав Бейла в магазині, коли ходив купувати речі разом з дітьми. Той тоді йому сказав, щоб він переконався, що в костюмі є застібка-блискавка, а то Бейл не міг сходити сам в туалет в цьому костюмі протягом трьох фільмів. 

Також на підтримку кандидатури Паттінсона виступив актор Метт Деймон. Він сказав, що той, хто бачив фільм “Гарний час”, який вийшов в 2017 році, зрозуміє, що цей актор грає фантастично. 

Нагадаємо, що у цьому році образу Темного лицаря виповнилося 80 років.

!!

 

Comments

.,.,.,.