Довгоочікуване повернення Гарлі Квін

В наступному році актриса Марго Роббі знову зіграє роль екстравагантної Гарлі Квінн. Трейлер майбутньої стрічки під назвою «Хижі птахи» наразі вийшов. Про деталі майбутнього кіношедевру розповість Житомир Тренд.

Історія

Запальна та відверто сексуальна Гарлі знову порадує глядачів. Пластична героїня, котра була гімнасткою, стала подругою злодія Джокера. Стрічка «Хижі птахи» розповідає про шалених дівчат, котрі об’єдналися в команду. До Квінн приєднується Чорна Канарка, відома своїми бойовими вміннями. Ця дівчина кричить, нагадуючи звуки канарки, її любов до колготок в сіточку нагадує стиль самої Гарлі. До дівчачої команди приєднується Мисливиця, відома донька боса мафії.

Трійка дівчат об’єдналися не просто так, в них є мета знищити ватажка злочинного світу – Чорну Маску.

Акторський склад

Не може не радувати глядачів зірковий склад лиходіїв та запальних дівчат. Сексуальну Гарлі Квінн зіграла улюблениця мільйонів глядачів Марго Роббі, а головного злодія Юен Макгрегор.

В фільмі знялася Джерні Смоллет-Белл (в ролі Чорної Канарки), Мері Елізабет Вінстед (в ролі Мисливиці), котрі стали вірними напарницями Гарлі.

Історія лиходійки

Вона є ворогом Бетмена. З її історії глядач дізнається про минуле Гарлі. Вона була гімнасткою, мріяла стати психіатром. Це зіштовхнуло дівчину з Джокером під час її стажування в психіатричній лікарні. Кохання творить казку. А з Гарлі вона зробила справжню поганку.

Кінострічку «Загін самогубців», в якій зіграла Гарлі оцінили неоднозначно. Але її роль сподобалася всім. Цей яскравий персонаж фільму зачарував мільйони глядачів. Образ божевільної, живої та досить ексцентричної дівчини сподобався. Її сексуальність приворожує, вбрання підібране відповідне.

Нова стрічка з участю подружки Джокера вийде 6 лютого 2020 року. Цей фільм, за думкою критиків, стане найкращим в історії про жінок-супер героїнь. Режисером фільму стала Кеті Ян з Китаю. Спочатку вона була автором, потім зайнялась режисерством.

Comments

.,.,.,.