Макс Кідрук «Доки світло»

11 вересня о 19:00 пройшла презентація першого роману Макса Кідрука. Житомиряни змогли відчути атмосферу книги з доповненою реальністю під назвою «Доки світло не згасне назавжди», під тегом #ДокиСвітло. Детальніше про презентацію роману розповість Житомир Тренд.

Сюжет

В Місцевому Навколокультурному Просторі по вулиці пр. Скорульського 5, 4 поверх відбулася презентація першого роману талановитого юнака Макса Кідрука.

В книзі підноситься ідея того, що ніякі жертви не зможуть виправити минуле. Всесвіт завжди знайти способи, як розплачуватися за минулі помилки.

З сюжету роману читач дізнається про життя сестер Рути та Індії. Дівчата мають досить незвичні імена, котрі геть не відповідають способу їх життя – воно досить звичайне. Інді обрала професію лікаря, а Рута – молодша сестра, котра лише закінчує одинадцятий клас. В один момент звична буденність та ілюзія щастя руйнується, адже наречений Індії помирає.

Кожен переживає утрату по своєму, Інді стала звинувачувати сестру у цьому. Конфлікт між двома рідними душами стає більш напруженим, чим все закінчиться, ніхто не може знати.

Виявляється, Рута здатна впливати на сновидіння і ця здатність лякає її. Кожен сон стає все химернішим, світло біля дівчини меркне.

Історія заворожує, читач може поринути з головою в дивовижну атмосферу, переживати різноманітні емоції разом з головними героями.

Автор

Про автора роману відомо лише те, що це талановитий український письменник. Це амбіційний мандрівник та популяризатор науки. Він написав декілька книг, збірку оповідань, його книги «Зазирни у мої сни» та «Де немає Бога» входили до переліку премії під назвою «Книга року ВВс».

Його твори читають, купують, закохуються в дивовижні історії. Вони перекладені російською, польською, чеською та німецькою мовами.

Comments

.,.,.,.