Театральна прем’єра “Приємна несподіванка”

28 жовтня житомиряни зможуть насолодитися спектаклем «Приємна несподіванка» о 19.00, котрий пройде в Драматичному Театрі ім. І. Кочерги. Детальніше про сюжетну лінію та захопливу історію головних героїв розповість Житомир Тренд.

Глядач зовсім скоро побачить ліричну, чуттєву комедію автора Дж. Барона та режисера Ольги Гаврилюк. На сцені гратимуть актори – відомі народні артисти України. Це Олексій Вертинський та Артем Ємцов, котрі своєю акторською грою заполонили серця стількох глядачів.

Дійство проходить протягом 1 години 10 хвилин без антракту, житомиряни зможуть оцінити хіт 2018 року на російській мові у всій своїй красі.

Сюжет

З сюжетної лінії глядач поринає в особливу атмосферу, в якій зустрічаються 2 євреї, що вже є доволі цікавою і інтригуючою подією. Їх різниця у віці може, на перший погляд, створити деяку прірву у відносинах. Але рятує все гумор, мудрість та неочікувані повороти долі.

Похилий самотній єврей блукає одиноко по дорозі. Знайомство зав’язується тоді, коли дідуся збиває молодий та досить перспективний юнак. Суд карає хлопця, виносячи свій вирок. Відтепер єврея похилого віку юнак повинен доглядати, регулярно навідувати.

Характер старого стає на заваді, варто прикласти зусилля, все терпіння, аби все ж виконати вирок суду, не покинувши справу на половині дороги.

Але короткого проміжку часу стає достатньо для того, щоб дві абсолютно чужі людини стали близькими. Вони навіть рятують один одного від смерті, що не може ще більше скріпити відносини.

За дивними сюжетними поворотами цікаво спостерігати, глядачеві, котрий спостерігатиме за дійством, нудно точно не буде.

Замовити квитки на прем’єру можна при покупці в касі, з кур’єрською доставкою, чи самостійно за допомогою інтернету. Вартість одного квитка – від 70 до 290 гривень.

Comments

.,.,.,.