“Чаклунка: Повелителька темряви”

Заворожує красива, але далеко не ідеальна казка, кінець якої досить непередбачуваний. В прокат вийшла друга частина фентезі про рогату фею. Детальніше про кінопрем’єру з Анжеліною Джолі, Мішель Пфайффер та Ель Фаннінг в головних ролях розповість Житомир Тренд.

Сюжет

З сюжету стає відомо, що прийомна донька Чаклунки – Аврора збирається стати дружиною принца. Після подій, котрі проходили в першому фільмі, пройшло вже 5 років. Аврора підросла, вона стала королевою в Топких Болотах, слідкує за порядком серед фей, лісових створінь. Чаклунка дізнається про шлюб, вона проти нього, адже таким чином з’єднаються два чарівне та людське королівства. Король щиро переконаний, що такий союз зможе стати місточком миру між такими різними світами.

В цей час стосунки Чаклунки та Аврори потрохи руйнуються. В фільмі присутня похмура атмосфера, котру трішки розбавляють нотки гумору.

Анжеліна Джолі змогла зіграти свого персонажа досить переконано. Темною та похмурою, злою Чаклункою виступає героїня, її серце може пом’якшити лише любов до дівчинки Аврори.

Перша картина стала однією з найпопулярніших казок від Дісней, оцінити другу частину житомиряни уже мають змогу. В першій стрічці Аврора прокинулася не від поцілунку принца, а завдяки чарам Чаклунки. В другій частину головних героїв захоплять інші проблеми, вони зіштовхнуться з масою труднощів.

Зміна сюжету здатна захопити та привести в захват глядача, картина знята досить яскраво, приділена увага деталям. Такий фільм насторожує та тримає в напрузі через свою непередбачуваність. Дізнатися розв’язку заздалегідь не вийде, глядач повинен пройти сюжетну лінію з всіма емоційними перепадами до кінця.

Рейтинг казки від Дісней величезний, характерним є те, що добро перемагає зло. Глядачі від 12 років зможуть оцінити різноплановість сюжету, цікаві локації та гру акторів.

Аврора

Comments

.,.,.,.