Кінопрем’єра “Двійник”

Головним героєм фільму став відомий Вілл Сміт. Детальніше про захоплюючий екшн, технологічний шедевр та сюжетну лінію стрічки розповість Житомир Тренд.

«Двійник»

Цей фільм називають не просто гарним, а абсолютно новим екшеном. Виробники проявили новаторський підхід. Глядачі побачать двох Віллів Смітів. Перший головний герой – 51-річний найманий вбивця Генрі Броген. Другий головним герой – двійник Генрі – 23 – річний Джуніор. Він є цифровою копією дорослого Генрі. Цей двійник виглядає та діє настільки реалістично, що сумніву не виникне ні в кого.

Продюсерами стрічки стали Джеррі Брукгаймер та Девід Еллісон, котрі в своєму інтерв’ю розповіли про гордість за свою роботу. Глядач повинен сам переконатися в майстерності, в новітніх технологіях. Кінорежисером стрічки став досить знаменитий Енг Лі, бюджет фільму склав 138 мільйонів доларів.

В фільм закладена оригінальна та фантастична ідея. З сюжету глядач спостерігає за тим, що головного героя переслідує та намагається вбити власний клон. Дивовижно, що 23 – річний юнак є не просто комп’ютерною версією, а повністю цифровою людиною.

«Двійник» є справжнім кінематографічним проривом, глядач порине в абсолютно нову атмосферу: інноваційну та технологічну.

Вілл Сміт зіграв роль в бойовику, котрий став справжнім викликом для нього. Він грав по-новому, актори навіть відмовились від макіяжу для більшої правдоподібності. Таким чином, ніякого бар’єру між глядачем та акторами не було.

Після виходу фільму, він одразу отримав масу неоднозначних відгуків критиків. Логічні неузгодженості деякі прискіпливі глядачі змогли помітити. Інша частина прихильників нічого не помітили, крім вражаючих спецефектів, сильних виступів. Варто насолодитися екранізацією фільму, зробити власні висновки з приводу кінокартини.

Comments

.,.,.,.