У Житомирі відбудеться вистава театру «Чорний квадрат»

Сьогодні, 17 грудня у Житомирі буде презентована вистава «Медовий місяць» київського театру «Чорний квадрат».  Інформує «Житомир Тренд»

Вистава «Медовий місяць» за однойменною п’єсою Габріелла Баріллі – це легка комедія, яка присвячена вічним темам, таким як розуміння, кохання та зрада.

 Три подружки перед святом збираються поговорити про кохання і роблять деякі несподівані висновки.

Героїні:

Лора – така собі кокетка, яка дуже впевнена у собі,  завжди поводить себе з чоловіками трохи більше ніж існує межа пристойності. Їй все дуже легко дається в житті, вона чітко знає, чого хоче та грає чоловіками як іграшками.

Катя – успішна жінка, бізнес-леді, вона добилася успіхів у своїй роботі, але не має так званого жіночого щастя. Вона розчарована в чоловіках, але вірить у існування принца, якого ще зустріне.

Валя – вона багато років грала у спектаклі під назвою «ідеальний шлюб», але у неї увірвався терпець і їй хочеться свободи.  Через пару тижнів життя усіх трьох подруг докорінно змінюється.

За словами учасників вистава не призначена для людей з святенницьким ставленням до світу. Іноді у виставі використовується ненормативна лексика. Також рекомендують  відвідувати виставу жінкам з подругами або люблячим парам. Жінкам без почуття гумору вхід категорично забороняється.

Вистава відбудеться у Житомирському драматичному театрі ім. І.Кочерги 17 грудня о 19-00

Театр-студія імпровізації «Чорний квадрат» – київський театр-студія імпровізації. Створений театр був у 1991 році. Він єдиний серед українських театрів, що працює за принципами «живої» гри акторів, яка заснована на імпровізації. Вистава народжується прямо на сцені і у ній беруть участь як актори, так і присутні глядачі.

Comments

.,.,.,.