На День святого Миколая у Житомирі виступить «Mad Heads XL»

Незабаром у Житомирі пройде День святого Миколая. Місто приготувало своїм мешканцям різноманітну та цікаву програму на цей день.

Далі розкаже «Житомир Тренд».

19 грудня почнеться святкова програма для житомирян, які прийдуть на центральну площу Корольова святкувати День святого Миколая. Саме тут буде знаходитись головна ялинка міста і відбудуться найцікавіші заходи.

За словами секретаря міської ради Наталії Чиж,  для мешканців обласного центру будуть співати  В’ячеслав Жила, Олександр та Яніна Яремчук, Артем Кондратюк. Також потішать всіх присутніх  кавери всесвітньо відомих хітів, які зіграє естрадно-духовий оркестр “Сурми Полісся”.

Хедлайнером святкового концерту стане український гурт «Mad Heads XL».

На  житомирян чекає море драйву та відриву, класний звук та позитивні враження. Розпочнуть вони грати о 20-00.

«Mad Heads» — український музичний гурт, який грає музику у стилі рокабілі. Команда була заснована  у Києві  у 1991 році. У 2004 хлопці перетворили свій гурт на ска панк гурт «Mad Heads XL». Команда дуже часто виступає на закордононних концертах.

Полюбляють проводити експерименти з народними піснями і роблять це з тих часів, як колись почули музику гуртів з Балкан.

У творчості «Mad Heads» поєднано декілька стилів, однак переважно грають рокабілі. 

Як зазначав колишній фронтмен гурту Вадим Красноокий, що краще бути таким музичним гуртом, який сам створює нові межі у музиці.

У  2017 році лідер гурту  Вадим Красноокий тимчасово відїхав до Канади, а там утворив там гурт Mad Heads CA.

Інші учасники групи нікуди не відїхали, і в Україні продовжили виступати, але вже  з назвою Mad Heads UA та запросили до себе нового вокаліста, яким став Кирило Ткаченко.

Тому з  2017 року  гурт має дві версії бренду, це  Mad Heads UA та Mad Heads CA.

Comments

.,.,.,.