Вулицями Житомира буде їздити Святий Миколай

У Житомирі 19 грудня Святий Миколай на урочисто прикрашеному автомобілі буде їздити по місту, вітаючи житомирян з новорічними святами. Далі розкаже “Житомир Тренд

Разом з ним будуть  янголи та казкові герої. Лунатимуть містом  вітання, вірші, веселі новорічні мелодії та пісні, інформуючи  усіх, що з 19 грудня починається цикл Новорічних та Різдвяних свят. 
Таке «дійство на колесах» буде до вподоби і дорослим і малюкам.

Захід почнеться о 16:00 год. біля Дому української культури (вул. Велика Бердичівська, 61/18). За кілька годин експрес-листівка на чолі зі Святим Миколаєм побуває на: Корбутівці (маркет «Люцина») – Мальованці (Взуттєва фабрика) – Малікова (Польський бульвар) – Богунії (готель «Ялинка», Хмільники) – Крошні (Завод «Кромберг») – вул. Київській (ТРЦ «Глобал») – площі Польовій (фонтан «Космонавт») – майдані Смолянському – майдані Соборному та майдані Корольова, де о 19.00 пройде відкриття  ялинки міста.

Експрес-листівка — це акція, яка надає можливість привітати якомога більше містян та нагадати усім про яскраві та самобутні зимові народні звичаї.  Основою таких звичаїв завжди були добро, надія, любов, непохитна віра у щастя та мир в Україні.

Нагадаємо, що місто також запланувало житомирянам різноманітну та цікаву програму на цей день.

19 грудня бере початок святкова програма, на якій для мешканців Житомира заспівають В’ячеслав Жила, Олександр та Яніна Яремчук, Артем Кондратюк. Також сподобаються присутнім і  кавери всесвітньо відомих хітів, які зіграє естрадно-духовий оркестр “Сурми Полісся”.

Головним гостем святкового концерту стане український гурт «Mad Heads XL. Житомиряни отримають велику кількість позитиву та музичного драйву разом з цією командою. «Mad Heads»  – це українська музична команда, яка грає у стилі рокабілі. Вони розпочнуть свій виступ о 20-00.

Comments

.,.,.,.