Українські художники показали, яким бачать Житомир

У Житомирі відкрили виставку картин художників, що взяли участь у третьому Міжнародному мистецькому пленері “Кращий художник”, який пройшов влітку того року та був ініційований народним художником України Володимиром Козюком. Далі розкаже “Житомир Тренд”

Роботи майстрів розмістили у виставковій залі клубу колекціонерів “Дукат”. Там на стінах розміщено 48 картин. Експозиція виставки складається з двох частин. Перша – це 19 картин, які писали художники з інших міст у Житомирі, друга – 29 робіт, які були створені у Вінницькій області. 

Художники, які приїхали до нашого міста, по різному сприйняли столицю Поліського краю. Це можна побачити на їх полотнах, на яких створені місцеві краєвиди:

  • “Філармонія”, 
  • “Вул. Кафедральна. Собор”, 
  • “Мальованська набережна”, 
  • “Вічний Вогонь”, 
  • “Старий Житомир”, 
  • “Скеля Голова Чацького”, 
  • “Вулиця Грушевського (біля гімназії №3)”.  

За словами організаторів, гостям дуже сподобалась вулиця Кафедральна та набережна річки Кам’янки, яку вони порівняли з Італією через скелясті мальованські схили набережної.

Житомиряни, які відвідали вернісаж, оцінили картини та називали їх “сонцесяйними”. Говорять, що змогли подивитись на Житомир по-іншому, бо дивишся очима художників, які приїхали до міста на ті вулиці, по яким ходиш щодня та не помічаєш нічого навколо себе. Особливо зацікавило відвідувачів виставки, полотно, яке створив китайський художник. Він намалював центральну пішохідну вулицю Житомира – Михайлівську. 

Подякувала організаторам і заслужена журналістка України, вдова народного художника України Миколи Максименка Валентина Забродська. Вона сказала, що цей проект, це своєрідна народна демократія, коли художники намагаються створювати свої картини в інших міста. 

Організатори подарували Житомиру дві художні роботи, на яких зображено філармонію та вулицю Кафедральну. Побувати на виставці можна завітавши до клубу колекціонерів “Дукат” за адресою майдан Соборний, 9. 

Comments

.,.,.,.