У Житомирі виступила команда «Дизель Шоу»

18 грудня, перед Днем Святого Миколая, команда «Дизель Шоу» привітала дітей Житомирщини з новорічними святами, провела автограф та фотосесію, показала декілька номерів та подарувала святкові подарунки.

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Захід відбувся у приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера.

На початку виступу був так званий «вільний мікрофон»: кожна дитина могла поставити запитання  улюбленому артисту та отримати не лише відповідь, а й цінний подарунок – футболку команди «Дизель Шоу».

Як зазначив учасник команди Євгеній Сморигін, головна мета заходу –  звернутися до дітей і розказати їм, що все у житті залежить від них самих. І якщо не зупинятися і впевнено рухатися вперед, то результат буде позитивним.

«Якщо дуже сильно старатися, то все вийде», – сказав Євгеній.

Окрім того, гумористи провели веселий конкурс дитячих танців. На заході були присутні діти, у яких був день народження. Їх привітали артисти та подарували іменникам подарунки. На останок була влаштована фотосесія з улюбленими артистами.

У благодійній акції «Дизель-шоу» взяли участь понад 400 діточок, багато з них з прийомних родин та будинків сімейного типу.

Нагадаємо, що 19 грудня у Житомирі буде запалена ялинка та почнуться новорічні заходи. Після урочистого відкриття святкування на площі Корольова зіграють для житомирян: В’ячеслав Жила, Олександр та Яніна Яремчуки, Артем Кондратюк. Хедлайнером святкового концерту буде український музичний гурт «Mad Heads».

Також 19 грудня вулицями Житомира на урочисто прикрашеному автомобілі буде їздити Святий Миколай разом з янголами та казковими героями.

Comments

.,.,.,.