Театр-студія “Сюртук” запрошує житомирян на нову виставу “Сни Муракамі”

 

Театр “Сюртук” створений на фундаменті творчої спілки “Пантеон”, який багато років займався різноманітною творчістю під керівництвом житомирянки Оксани Науменко, пише zhytomyr-trend.in.ua.

На рахунку театр-студії “Сюртук” вже 5 повномасштабних спектаклів, крайнім є перформанс “Вікна”.

До театру долучилися  сучасні поети та письменники Житомира з власними творами, які гармонійно вплелись в сюжети вистав.  Вистава-перформанс “Вікна” була настільки популярна та резонансна, що театр вирішив поставити дещо змінену та доповнену версію “Вікна 2.0”, яка була не менш успішною і знову зібрала повний зал і викликала шквал аплодисментів і захоплених відгуків.

Цікавим фактом також є і те, що акторами театру являються житомиряни, які в повсякденному житті мають зовсім інші професії, а на сцені театру приміряють на себе найрізноманітніші маски і ролі.

Щодо прем’єри, то організатори пояснюють, що “Сни Муракамі” – це вистава, яка складатиметься з монологів трьох головних героїв, які складаються з частин тексту видатного японського письменника та перекладача Харукі Муракамі. 

Про деталі майбутньої вистави розповів його учасник Руслан Мединський:

“В підготовку цих текстів Оксана Науменко вклала титанічні зусилля, адже перебрала ледь не кожну доступну книгу видатного японського письменника. Також спеціально до вистави готувались тематичні відеоролики. На відміну від “Вікон” тут акцент буде робитися лише на трьох персонажах, а масовка буде задіяна лише в декількох моментах вистави.”

На виставі буде все те, за що глядачі так полюбляють “Сюртук” – експресія, відео, музика та манекени, куди ж без них.

У всіх є чудова можливість незабутньо провести останній день зими і насолодитись справжньою прем’єрою.

Місце проведення незмінне : “Місцевий навколокультурний простір”, пров. Скорульського 5.

Час: 18.00.

Вхід: 50 гривень.

Comments

.,.,.,.